Реакція Кім Кетролл на повернення «Сексу у великому місті»
Вона зробила так, як було краще для неї!

Сара Джессіка Паркер та Кім Кетролл у серіалі «Секс і місто»‎

Прем’єру «Сексу у великому місті. And just like that…» від HBO Max очікують без перебільшення геть усі прихільниці ефектної четвірки подруг.

Щоправда Кім Кетролл у новій історії не буде. Виконавиця ролі Саманти, на жаль, категорично відмовилася брати участь у проєкті.

Фани одразу ж почали благати зірку змінити рішення, але вона довго зберігала мовчання і не коментувала новину. Проте кілька годин тому Кетролл дала зрозуміти, що анітрохи жалкує, адже зробила «якнайкраще для себе». Зірка поставила лайк посту, в якому йшлося про її рішення відмовитися від зйомок.

«Я дуже люблю «Секс у великому місті». І засмучений тим, що Саманта не повернеться, я аплодую, адже вона зробила те, що краще для неї.

Це чудовий приклад того, як треба ставити себе на перше місце. Відмінно @KimCattrall», — написал користувач на своїй сторінці і відмітив Кім.

Тим часом Сара Джессіка Паркер, стосунки з якої Кетролл називала токсичними, з жалем коментує відмову Кім і запевняє, що буде сумувати за її героїнею: «Ми так її любили». Подейкують, що сюжетна лінія Саманти дістанеться Шерон Стоун.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: