Регіна Тодоренко розповіла про перші місяці вагітності
#ВагітнийМарафон з лайфхаками та зірковими секретами триває.
Б

ільше ніяких таємниць! Започаткований декілька днів назад в Instagram #ВагітнийМарафон  блогера та телеведучої триває. Серед перших тем — 1 та 2 місяці вагітності: емоціональний та фізичний стан Регіни, і звичайно ж момент коли співачка дізналася про вагітність. «Можливо, комусь із вас мої лайфхаки будуть корисні». Продовжуємо разом!

Про 1 місяць вагітності та період планування сім’ї

«До питання планування сім’ї ми підійшли з усією відповідальністю. Лікар порекомендував мені за 2-3 місяці до зачаття почати пити фолієву кислоту, яка сприяє розвитку плода, та повністю відмовитися від куріння й вживання спиртного. Останнє зробити було зовсім просто, адже я ніколи не курила, а алкоголь вживала в малих дозах у свята».

«Тест показав заповітні дві смужки»

«На цьому фото я на 1 місяці вагітності. Ще нічого не підозрюю про те, що я вже не одна, тому на зйомках шоу «Голос Вулиць» я стрибала, сідала на шпагат, намагаючись хоч якось зігрітися в моторошно холодному павільйоні, та активно розважала публіку. В один зі знімальних днів, коли я переодягалася в черговий наряд, мені здалося, що з моїм тілом відбулися деякі зміни — груди явно стали більшими. Тоді у мене й зародилися перші підозри. Після зйомок я відразу ж купила тест — і ось воно! Тест показав заповітні дві смужки».

Про 2 місяць, токсикоз та пиво

«На 2-му місяці я поїхала в Італію на зйомки реклами соку J7. І це були одні з найскладніших зйомок в моєму житті! Мені весь час хотілося спати, весь час хотілося їсти, та до того ж розпочався неймовірний токсикоз (у всякому разі мені здавалося, що він важкий, тому що я дуже боюся тошноти), з яким я справлялася з допомогою … пива й Боржомі. Продюсери зйомок були в шоці, коли чули: «Увімкніть, будь-ласка, в райдер вагітної Тодоренко пиво». Але не судіть мене! По-перше, пиво було безалкогольним, а по-друге я робила лише ковток або два та пекельна нудота проходила і моє обличчя в кадрі моментально ставало усміхненим».

Про сентиментальність та здуття 

«На 2-му місяці я стала дуже сентиментальною, частенько плакала, навіть при перегляді комедії. Здуття — це окрема тема, через що стилістам доводилося вранці підбирати мені одяг розміру М, а в вечорі — розміру L».

Набряки та лайфхаки

«На премії журналу GQ, яку ми вели разом з Антоном Лаврентьєвим, у мене набрякли ноги й стали дуже великого розміру. Саме за цими ногам багато хто (з догадливих) зрозумів, що я вагітна, інші ж писали: «О боже, подивіться які у неї товсті ноги!». До речі, під час зйомок мені потрібно було взути чоботи, але мої набряклі ноги ніяк не хотіли в них міститися: і якщо права ще змилувалася наді мною, то ліва нога раптово стала 40 розміру замість 38,5.

І тут я згадала старий бабусин спосіб. Я обмотала ноги звичайними пакетами. Сталося диво! Я влізла в ці злощасні чоботи, і ми продовжили зйомку. Надалі я часто користувалася цим лайфхаком. І, до речі, раніше у мене взагалі не було проблем з набряками. Навіть при перельотах, навіть при зміні кліматичної зони, а ви знаєте, я достатньо встигла політати. Набряки мене не налякали, я продовжувала пити по 2-2,5 л води й займалася йогою».

http://ad.adriver.ru/cgi-bin/rle.cgi?sid=1&ad=678363&bt=21&pid=2909071&bid=6169529&bn=6169529&rnd=1597544048

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: