Романтичні пригоди Ірени Карпи у новій книзі, що вийде за підтримки JS!
«Як виходити заміж стільки разів, скільки захочеться»: новинка письменниці від видавництва #книголав.

Незабаром видавництво #книголав випустить нову книжку Ірени Карпи «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочеться», медіапартнером якої виступив JetSetter.ua. Тож починаємо знайомити вас із цим захопливим твором письменниці. Далі — більше!

Цього разу Ірена приготувала для читачів не просто роман, а іронічний нон-фікшн, у якому вона поділиться секретами довготривалих і короткочасних знайомств, дасть поради для тих, хто хоче опинитися в міцних і успішних стосунках, а також не омине увагою і свої романтичні пригоди – у Франції та поза нею. Перед читачем розгортатимуться справжні історії, самої Ірени або її близьких друзів, приправлені фірмовим гумором, завдяки якому навіть розлучення та любовні страждання звучатимуть дотепно.

«Весела й корисна книжка, яку можна розглядати і як жарт, і як інструкцію. Читати її можна по порядку розділів або так, як заманеться, тицьнувши пальцем у розділ із цікавою назвою. 

Я та, яку в нашому людинолюбному народі називають «развєдьонка з прицепом» – так-так, мій третій заміж стався у 38 років із двома готовими дітьми.

Живу в Парижі і не скаржуся. Чоловіка не хочеться прибити навіть під час тісного карантину – чого і вам бажаю.

Та й взагалі девіз цієї книжки – вийшло в мене, вийде і у вас», – говорить про свою нову книжку авторка.

Крім того, письменниця наголошує, що не прагне займатися менторством і вдавати з себе гуриню й психологиню, її книжка – це всуціль життєвий досвід і висновки з її досвіду стосунків із чоловіками.

«Це дуже щира книжка про те, чого ми всі прагнемо. Ми всі шукаємо любов, часом її все ж знаходимо, часом – помиляємося, але чудово, коли навіть на невдачі можна реагувати з гумором.

Вдала спроба посміятися над собою й ситуацією дає нам сил рухатися далі.

Зрештою, ми будемо щасливі. Добре, що цей текст, попри свою іронію, надихає», – коментує появу новинки співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

До речі, попередня книжка Ірени Карпи «Добрі новини з Аральського моря» стала однією із найпродаваніших на минулорічному Книжковому Арсеналі, а згодом роман став одним із топів продажу видавництва #книголав за останній рік.

Фото: Юлія Вебер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: