Royal Bride: принцеса Беатріс заручена
Офіційне звернення та перші коментарі закоханих.
Щ

е одному королівському весіллю бути! Про свій намір стати чоловіком та дружиною заявили принцеса Беатріс та її обранець — 36-річний мільйонер Едоардо Мапелло Моцці. Як стало відомо з офіційного звернення пари, вони вирішили одружитися під час спільної поїздки до Італії в цьому місяці.

Також відомо, що Едоардо освідчився, подарувавши Беатріс обручку від Shaun Leane, а церемонія відбудеться в 2020 році. Детальнішу інформацію оголосять пізніше. Майбутній чоловік принцеси є сином італійського аристократа Алессандро Моцці та засновником компанії Banda. Цікаво, що Едо вже був одружений, а для Беатріс це перший шлюб.

«Ми неймовірно щасливі, що маємо змогу поділитися новиною про заручини. Ми так схвильовані й не можемо дочекатися весілля. У нас так багато схожих інтересів та цінностей, і ми знаємо, що це допоможе нам у майбутньому, повному любові та щастя», — заявили закохані.

У заяві йдеться й про емоції батьків нареченої, герцогів Йоркських. «Ми дуже раді, що Беатрис і Едоардо заручені. Ми з гордістю спостерігаємо за тим, як розвиваються їхні стосунки. Їхньому сімейному майбутньому ми зичимо лише добра».

закохані на весіллі Леді Габріелли Віндзор, 2019

«Ти ніколи не будеш одна, любове моя, моє серце — це назавжди твій дім. Пліч-опліч сьогодні, завтра і назавжди», — зізнався у коханні наречений в Instagram, а серед перших пару привітала сестра Беатріс, принцеса Євгенія. «Я так рада за вас, моя сестричко і дорогий Едо. Минуло багато часу, і ви створені одне для одного». Весілля принцеси Євгенії, нагадаємо, відбулося в жовтні минулого року.

Portrait Gala у Лондоні, 2019

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: