Royals news: нова зйомка коргі Єлизавети ІІ і виселення Гаррі та Меган
Король Чарльз ІІІ рішуче позбавив молодшого сина житла у країні, не запропонувавши альтернативи.

Принц Гаррі та Меган Маркл залишили Велику Британію кілька років тому. «Мегзіт» тоді був дуже гучним і болісним. У Лос-Анджелесі вони уже встигли пережити пандемію, поволонтерити, народити доньку, придбати власний будинок, ну і записати кілька фільмів і мемуари, звичайно.

Після стількох років відкритого скандалу, мабуть, саме мемуари стали останньою краплею — король Чарльз III виписав Сассекських з їхньої британської резиденції Фрогмор-хауз, розташованої неподалік Віндзорського замку, і передав колишній будинок братові Ендрю. Альтернативної нерухомості для проживання у Гаррі в рідній країні наразі немає. А також ширяться чутки, що король не покличе сина на коронацію у травні.

Журналісти The Sun та New York Post запевняють, що це не що інше, як «кінець перебування Гаррі та Меган у Великій Британії». Тим часом подружжя не сумує. Їх помітили ввечері біля одного із місцевих ресторанів Лос-Анджелеса — San Vicente Bungalows.

Щодо Ендрю, його колишня дружина Сара Фергюсон дала нове інтерв’ю People. На фото вона позує разом з коргі Єлизавети II. Жінка не лише розповіла, як піклується про них. Сара запевнила, що коли ті гавкають не зрозуміло на що, вона одразу ж думає, що це королева «проходить» десь повз. Щось містичне, згодні?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: