Про бійку з братом, похорон матері та перший секс: відверті мемуари «запасного» принца Гаррі
Як ви зрозуміли, фільмом Netflix герцоги Сассекські не обмежелися. Повна версія книги буде в доступі за кілька днів.

Якщо раптом подумали, що смерть Єлизавети ІІ якось примирить родину і зменшить напругу у британській королівській сім’ї, ви помилялися.

Схоже, усе найгарячіше тільки починається і брудної білизни буде вдосталь. І той інститут, яким наразі після смерті матері опікується король Чарльз III, дав величезну тріщину.

Зокрема січневі мемуари Гаррі «Spare» (як ми й очікували, там достатньо гарячих подробиць) тільки збільшують прірву між принцами братами і розпалюють багаття ненависті.

Від «запасного» (так принца назвав Чарльз, натякаючи, що молодший ніколи не стане королем) дісталося усім: від улюблениці Кейт до Вільяма і Камілли, проти весілля Чарльза з якою виступав Гаррі.

Багато помилок, обрáз, конкуренція, а тепер й історії аб’юзу! Стало відомо про бійку між братами у 2019-му. І це, мабуть, ще цензурована версія редакції і «верхівка» айсберга під назвою «Королівська родина Великої Британії».

Вочевидь, тільки Єлизаветі будо під силу стримувати увесь вогонь ненависті, а тепер Гаррі може казати все і не боятися осуду бабусі. Чи зупиняться Сассекські? Навряд чи. Є інформація, що слідом готує мемуари Меган. Утім, це ще не все: напередодні виходу книги, 8 січня на CBS у програмі з Андерсоном Купером вийде в ефір велике інтерв’ю Гаррі. Тим часом у мережі користувачі запустили хештег #ShutUpHarry.

Про перший секс і наркотики

Гаррі цінує підтримку дружини у непрості часи розбрату, паралельно із цим згадує, як Вільям і Кейт обожнювали серіал «Форс-мажори», де грала Меган.

Згадав Гаррі і свій перший секс (усе сталося біля місцевого пабу, коли принцу будо 17, а жінці — її ім’я тримає у секреті — 36), а також що якраз 2001-го він бавився забороненими препаратами і вів не найкращий спосіб життя.

2001

Про смерть матері та Каміллу

Гаррі розповів, що Діана телефонувала зранку того останнього дня, проте він бешкетував і не поговорив із нею. А коли дізнався важку новину, спочатку не повірив у її смерть та думав, що вона інсценувала автокатастрофу. Його велике бажання — повернути час назад, проте на жаль.

1997

Підтримку батька тоді він не відчував: ані під час поховання матері, ані коли Чарльз паралельно із трауром влаштовував особисте життя і не зважав, що сини проти Камілли. Гаррі до останнього просив батька не одружуватися вдруге.

Вони з Вільямом були проти і називали Каміллу не інакше як «іншою жінкою». Утім, дитячих образ додала й сама Камілла: вона переробила кімнату Гаррі під гардероб. Тоді як Чарльз жартував щодо рудоволосого офіцера британської гвардії Джеймс Ліффорда Г’юїтта, якого преса називала справжнім батьком Гаррі.

Про бійку з братом 

Гаррі розповідає, що 2019-го року в котеджі, де вони жили тоді з Меган, між ним та Вільямом сталася бійка.

Вільям за власним бажанням приїхав до Гаррі, щоб обговорити катастрофу, що насувається на родину, проте усе швидко вийшло з-під контролю. З певної причини і через Меган.

Зрозуміло, що родина бачила її вплив на поведінку Гаррі, це обурило їх, тож в якийсь момент зав’язалася словесна суперечка, а у відповідь Вільям заявив, що від Меган одні неприємності, назвав її грубою і різкою.

Заспокоїтися нікому не вдалося: Вільям схопив брата за комір, розірвав ланцюжок на шиї і жбурнув на підлогу.

Преса вже знайшла фото ймовірного ланцюжка, який розірвав Вільям, 2019

Гаррі впав на собачу миску, уламки пластика встромилися йому в спину. І хоча Вільям просив Гаррі вдарити у відповідь, як запевнив Гаррі у книзі, він вирішив не відповідати братові та не влаштовувати бійок. «Якийсь час я лежав там, зовсім злякавшись [від того, що сталося], після чого піднявся на ноги і наказав йому забиратися», — написав принц.

Не зміг Гаррі і промовчати: він усе розповів дружині і вибачення Вільяма не прийняв. Проте Гаррі планує змінити все і запевняє, що «хотів би повернути свого батька та свого брата». Палац від коментарів утримується.

Про скандальний костюм німецького солдата

За словами Гаррі, Вільям і Кейт схвалили нацистську форму, яку він одягнув на вечірку у січні 18 років тому, 2005-го.

У такий спосіб нібито підставивши його, адже були дорослішими й мали б усвідомлювати ризики цієї поведінки. До речі, Гаррі зізнався, що планував одягти костюм пілота, але родичі майже вмовили його на той скандальний варіант. Цю уніформу і ті фото згадують усюди й досі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: