Розкішний замок іменинниці Катрін Деньов у Франції
Нещодавно у Château de Primard з'явився новий господар, який купив нерухомість акторки за $5,5 мільйонів.
С

ьогодні свій 77-й день народження святкує акторка Катрін Деньов! Муза багатьох режисерів та дизайнерів є іконою стилю для мільйонів жінок в усьому світі. Багатьом шанувальникам французького кіно вона запам’яталася елегантними образами від Іва Сен-Лорана, але, окрім модної індустрії, білявка захоплюється ще й дизайном інтер’єру.

Так, у 80-х акторка придбала вишуканий замок у Нормандії. Château de Primard багато років поспіль залишався для неї осередком спокою та натхнення.

Про намір продати будинок XVIII століття площею 1300 квадраних метрів Катрін розповіла на початку 2018-го. 

Цікаво, що разом із замком акторка виставила на торги й пам’ятні колекційні речі Yves Saint Laurent. «Сьогодні я залишаю свій будинок у Нормандії і роблю це не без меланхолії», — запевнила володарка «Золотої пальмової гілки».

Торги без перебільшення були історичними, у результаті яких Chateau de Primard був придбаний за $5,5 мільйонів. Головною особливістю замка є не лише величезна територія будинку, але й невеличка ферма і власний величезний парк!

Зелений простір був укомплектований та переоснащений відомим бельгійцем Жаком Віртцом, який за дорученням Франсуа Міттерана був автором ландшафтного дизайну Єлисейських полів. 

«Обожнюю свій великий сад: зелений і дикий, він сповнений старовинних рожевих троянд і пахучих кущів», — розповідала якось Катрін.

Вітаємо іменинницю та переглядаємо фото з історичної локації, яка ще довго асоціюватиметься з іконою франзуцького кіно!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: