Розплата за гріхи 26-річної давності: ВВС відшкодує £1,5 мільйона за скандальне інтерв`ю леді Ді
«Спокутувати провину — це добре, проте навряд чи те вже відіграє якусь роль», — пишуть у мережі.

Журналісти BBC часто-густо провокують та, ба більше, ініціюють гучні скандали із членами королівської родини. Серед іншого історія з Меган Маркл. Наразі мова про інтерв`ю 26-річної давності журналіста Мартіна Башира з леді Ді.

1995

Тоді жінка розповіла про величезний тиск суспільного життя, відчай, сум, тривалу депресією й булімію. Вона поділилася тим, як саме роман Чарльза із Каміллою погіршував її психічне здоров’я, а також зізналася, що теж зраджувала чоловікові.

Принцеса Діана та принц Чарльз

Це інтерв`ю спричинило ефект бомби, яка миттю знесла усе довкола. Почуте неабияк приголомшило глядачів. Згодом стало відомо, як саме Башир домігся такої щирості та правди (він використовував підроблені документи, які нібито доводять зради принца Чарльза). Це не менше шокувало громадськість.

Таку журналістську практику засуджували та знецінювали Меган Маркл, принци Гаррі та Вільям.

Леді Діана та принц Гаррі, 1996

Як відомо, зараз у BBC усе ж визнали такі дії журналіста некоректними і збираються компенсувати за помилки минулого. Ймовірно, що заявлені півтора мільйона фунтів стерлінгів родина передасть у благодійний фонд імені леді Ді. Як зазначають у мережі, це навряд чи щось виправить в історії принцеси.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: