«Самобутні речі, які виготовляються в Україні»: Катерина Осадча — амбасадорка художньої вишивки на фестивалі «ЕТНІКА»
21 серпня ви побачите неповторні вишиванки на подвір’ї Національного музею історії України.

21 серпня з нагоди Дня Незалежності стартує фестиваль художніх промислів «ЕТНІКА», що проходитиме на подвір’ї Національного музею історії України. Як медіапартнер заходу JS продовжує спецпроєкт, присвячений різним ремеслам, які представлятимуть 12 публічних персон. Шостою учасницею стала телеведуча і багатодітна мама Катерина Осадча — амбасадорка художньої вишивки.

«Ініціатива підтримки українських ремесл крута тому, що це можливість познайомити якомога більше людей із тим, чим Україні є пишатися: це самобутні речі, які виготовляються в нашій країні; це нові майстри, які з’являються. Я як людина, котра колекціонує і кераміку, і вишивку, і вишитий домашній текстиль, точно знаю, що всі народні ремесла мають право розвиватися, а не йти в забуття.

Навпаки — ми бачимо, наскільки вишиванка стала модною за останні 7-10 років; як багато з’явилося брендів, що займаються вишивкою. Так само хочеться, аби розвивалися і всі інші ремесла, представлені на фестивалі «ЕТНІКА».

У програмі «Світське життя» я доволі часто одягаю вишиті сукні та сорочки. Мені справді здається, що за допомогою нашої програми, телебачення та медіа загалом вишивка стала ще більш популярною», — поділилася Катерина Осадча.

Презентуватиме свої роботи на фестивалі рукодільниця Надія Вакуленко. Заслужена майстриня народної творчості України побувала з виставками власних робіт в Угорщині, Польщі, Кореї, де отримала сертифікат світового майстра.

Своє життєве, творче та моральне кредо вона окреслює так: «Потрібно визнавати і захоплюватися не лише культурою і традиціями інших народів, а насамперед зберігати, розвивати і пропагувати власну культуру».


 

Фото: Катерина Ніколайчук

Продюсерка: Діна Проценко

Стиль: thesoulsisters.blog (Марія Сафар’ян, Олена Сташенко)

MUAH: Катерина Кім

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: