Сара Джессіка Паркер на зйомках «And just like that 2.0»: перші фото
Переглядаємо образ акторки на вулицях Нью-Йорка.

Фанати «And just like that», можете починати зворотний відлік: нарешті стартували зйомки другого сезону! 21 вересня Сара Джессіка Паркер опублікувала, що вже працює над матеріалом. Й ось нарешті є перші фото знімальної групи на вулицях міста — саме з району Мідтаун почнеться нова розповідь.

Як відомо, актор Джон Корбетт (він зіграв одного з головних чоловіків у житті Керрі Бредшоу) повернеться до зйомок. Очікуємо і його перші фото також. До речі, Сара Рамірез — відома як Че — також у команді 2 сезону.

Невідомо (це, мабуть, найголовніша таємниця), чи візьме участь у другому сезоні Кім Кетролл. Фани сподіваються на гучне кіноповернення її героїні Саманти Джонс із Лондона і впевнені, що сценаристи навмисно не «розіграли карти» у першому сезоні, щоб підігріти інтерес в очікуванні продовження.

Перший сезон був трагічним для Керрі, у другому ж нам розкажуть позитивну історію. Яку саме, покаже час.

Між іншим, важлива і модна складова проєкту — перший образ на вулицях Нью-Йорка від брендів Dior, Fendi, як завжди, у центрі уваги. До речі, босоніжки і комбінезон Kate McGuire 60-х років — яскраві приклади sustainable fashion.

2008 рік

Що ж до цікавих деталей, то це, без сумніву, сумка-клатч у вигляді голуба від JW Anderson.

Тут читається посилання до «Сексу у великому місті». Хто пригадує 2-й сезон і сяючий аксесуар від Judith Leiber, який Керрі подарував містер Біґ?

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: