Сергій та Сніжана Бабкіни знову стануть батьками
Щасливий тато поділився з JS своїми емоціями.
С

ьогодні Сергій Бабкін повідомив чудову новину: його дружина Сніжана при надії. Пара вже оприлюднила стать малюка – в червні в них народиться син. А ось майбутнє ім’я хлопчика поки що тримають у таємниці. 

«Я щасливий до одуріння, до небес, я просто вселенське щасливий! Це любов – це було сильне, обопільне бажання. Ми дізналися зі Снежкою, що він нас чекає вже десь років 5 тому – він сидить і дивиться, коли ж ми будемо готові прийняти його. Тому, коли дізнався, звичайно, я чекав, я знав, що це буде. Я знав і чомусь дуже хотів пацана. Це не пісня, не вірш, не картина, не скульптура – це жива істота, це людина, така, як ти… Це диво, насправді диво. Хоча ми звикли чомусь, що це нормальний хід речей. Але насправді, якщо розібратися, вникнути у суть, на молекулярних рівнях, і подумати, що відбувається, – Господи, це реальне диво!» – поділився із Jetsetter.ua музикант.

Нагадаємо, Сергій та Сніжана виховують спільну дочку Василину, а також Артура – сина Сніжани від попередніх стосунків. Від першого шлюбу у Сергія син Ілля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: