Що у смартфоні? ТОП-5 улюблених додатків Єлизавети Скічко-Юрушевої
Бізнесвумен розповіла, які програми допомагають їй пам’ятати про все, підтримувати благодійні ініціативи і медитувати.

Встигнути все! Цього разу улюбленими додатками у своєму смартфоні ділиться Єлизавета Скічко-Юрушева — власниця Fairmont Grand Hotel Kyiv та Riviera House, співзасновниця Cuba Camp, засновниця благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом».

Google Calendar

Google Calendar синхронізовано з моєю системою. По ньому щовечора розумію, який у мене буде графік наступного дня.

Навамша

Чудова програма для медитації. Наприклад, коли ти в літаку чи в машині (у мене зараз дуже багато переїздів), то просто слухаєш і релаксуєш. Напевно, розуміння того, що потрібно розслаблятися та звертати увагу на своє дихання, приходить із віком. Нині для мене це дуже важливо.

Instagram

Інстаграму зараз присвячую багато часу та отримую численні пропозиції щодо реклами. Через те, що нині в мене велика кількість соціальних проєктів, я вирішила продавати рекламу в інстаграмі, а всі кошти, що з неї отримую, витрачати на благодійність. Ідей багато, хочеться все втілити в реальність. Для мене інстаграм взагалі неважливий як джерело доходу, однак він був би класним потоком коштів для моїх соціальних ініціатив.

Месенджери

Звісно, я живу в месенджерах: WhatsApp, Telegram, Viber. Останнім почала рідше користуватися, тому що там дуже багато груп. Коли в тебе є діти, тебе, напевно, долучають до всіх груп міста.

Додатки для дітей

Звичайно ж, як і в кожної мами, у моєму телефоні багато додатків для дітей. У будь-який момент можу почути фразу: «Мамо, дай телефон» (усміхається).

А взагалі, складається таке враження, що телефон знає про мене більше, ніж я сама. Як би смішно це не звучало.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: