Що їдять герої JS? ТОП-5 продуктів із раціону Лілії Подкопаєвої
Абсолютна олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики ніколи не виходить із дому без пляшки з водою, а ще обожнює квашену капусту.

JS продовжує розпитувати своїх героїв про те, як вони харчуються. Сьогодні п’ятіркою улюблених продуктів із власного раціону ділиться абсолютна олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва.

Листяна зелень

На нашому столі щодня присутня різноманітна листяна зелень: шпинат, кейл, петрушка, кінза, базилік. На думку лікарів-дієтологів, усього один такий пучок є чудовим джерелом вітамінів і мікроелементів, які необхідні людині на день. До того ж мінеральні солі, ефірні масла й пігменти, що містяться в листяній зелені, надають шкірі здорового блиску й уповільнюють старіння.

Квашена капуста

Це продукт, що завжди повертає мене в дитинство. Досі пам’ятаю смак квашеної капусти, яку робила моя бабуся Евеліна. Така капуста багата майже на всі вітаміни (А, С, Е, Н, К, РР, вітаміни групи В), мікро- й макроелементи, у її складі є клітковина, біофлавоноїди, пектин, органічні кислоти. За вмістом аскорбінової кислоти вона перевершує навіть лимони.

Досить з'їдати 100 грамів цього продукту, щоб забезпечити організм добовою дозою вітаміну С.

Бразильський горіх

Чудове джерело селену, який входить до складу 200 ферментів і гормонів. Селен — потужний антиоксидант, підсилює імунний захист організму, необхідний для стабільної роботи нервової системи, регулює репродуктивну функцію людини, нормалізує роботу ендокринної системи.

Вживаючи всього два бразильські горіхи на день, можна закрити добову норму цього необхідного мікроелемента.

Ягоди

Намагаюся робити все, щоб харчування моєї сім’ї залишалося повноцінним і збалансованим. Уважно стежу, аби продукти завжди були свіжими, намагаюся мінімізувати в раціоні промислові солодощі, інші цукровмісні продукти (різні готові соуси, напівфабрикати, солодкі напої). У цьому незамінними помічниками вважаю ягоди. Вони складаються з цілої низки вітамінів, мікроелементів, зміцнюють імунітет, є потужними антиоксидантами.

При цьому ягоди низькокалорійні. І для мене тарілочка свіжих ягід — найкращий десерт.

Чиста вода

Основа мого щоденного раціону — споживання достатньої кількості свіжої чистої води. Кількість цієї рідини, спожитої за день, безпосередньо впливає на наше здоров’я. Вода необхідна для утворення нових клітин крові, кісткових тканин, захищає суглоби від зношення, покращує роботу головного мозку. Вона вкрай важлива для профілактики захворювань серцево-судинної системи.

Моє правило: ніколи не виходити з дому без пляшки свіжої чистої води.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: