Шуба-веселка Каті Сільченко в об’єктиві зіркової фотографині Саші Самсонової
Пригадуємо історію створення екстравагантної шуби.

2020 рік

У 2020-му, який тоді здавався для нас найжахливішим роком, засновниця бренду the COAT by Katya Silchenko Катя Сільченко опублікувала відео, де танцювала в кольоровій шубі під сингл It’s Raining Men.

Нестандартний дизайнерський хід став справжньою веселкою під час «ковідної бурі». Шубою відразу ж зацікавилися стилісти Наталії Могилевської, Насті Каменських, Олі Полякової.

Фото Саші Самсонової

Тепер, у надскладному 2022-му, коли рф розпочала повномасштабну війну, такі «кольорові моменти» ми почали цінувати ще дужче. Днями шуба з’явилася в об’єктиві української фотографки Саші Самсонової, яка співпрацює з топовими світовими селебритіз: Сіарою, Глоєю Кардаш’ян, Мей Маск, Кайлі Дженнер та іншими.

Пишаємося, що українська мода робить свій яскравий внесок у світовий фешн. А два роки тому Катя ексклюзивно для JS поділилася світлинами, розповіла історію створення екстравагантної шуби та головний задум такого дизайнерського ходу:

«Це не заява, але я хочу сказати, що всередині кожної людини живе її справжнє «я», якого вона не має права соромитися або приховувати».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: