Сльози Іванки Трамп і обійми Обами з дружиною: бекстейдж з інавгурацій президентів США
Не завжди усе йде за протоколом.

Залишилися лічені години до інавгурації Джо Байдена! Чинний президент в овальному кабінеті виписує 100 помилувань, а Вашингтон тим часом майже повністю перекритий: у місті в атмосфері тотального контролю перебуває 25 тисяч солдатів Національної гвардії.

Було вирішено ввести підвищені заходи безпеки, яких не було з часів теракту 11 вересня 2001 року. Рух транспорту в місті також обмежений. Капітолій і Білий дім наразі повністю заблоковані, зокрема, заблоковані й підступи до них. Будівлі обнесені парканом з колючим дротом, а на вулицях стоять барикади.

Тим часом після другого імпічменту і звинувачують у підбурюванні до заколоту, чинний президент Дональд Трамп не планує з’являтися на церемонії і проводити традиційну екскурсію для наступника Байдена. Чи приїде його донька Іванка — під питанням.

У планах політика залишити місто в статусі чинного президента і не влаштовувати дружні входили! Так, не усе завжди йде за планами, але подібна «витівка» буде першою за століття передачі влади в країні.

JS вирішив згадати архівні знімки і переглянути бекстейдж інавгурацій у різні роки. У 2017-му, до речі, Іванка Трамп настільки розчулилася, що не змогла стримати своїх емоцій, а Барак і Мішель запам’яталася романтичними обіймами.

Дональд Трамп, 2017

Барак Обама, 2009

Джордж Вокер Буш, 2001

Білл Клінтон, 1993

Джордж Герберт Вокер Буш, 1989

Рональд Рейган, 1981

Джиммі Картер, 1977

Річард Ніксон, 1969

Джон Кеннеді, 1961

Фото:  Getty Images

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: