«Спасибі за кожну мить разом!» – Олена Зеленська зворушливо привітала чоловіка
Наймолодший президент в історії України сьогодні святкує 42-річчя.
Я

к каже Картина Неклева, 42 роки сьогодні накувала зозуля Володимиру Зеленському, наймолодшому президенту в історії України. У своєму офіційному Інстаграм-акаунті його зворушливо привітала дружина Олена, сказавши чимало теплих слів та оприлюднивши спільне фото. 

«Безпечно. Затишно. Ніколи не спокійно, але завжди цікаво! Так почуваєшся, коли поряд – справжній чоловік. Той, на кого можеш покластися в усьому. Який справді слухає і в потоці твоїх слів знайде та зрозуміє головне. В обіймах котрого виклики ззовні стають малими та нестрашними. Справжній чоловік – той, з яким до снаги, здавалося б, неможливе. А ще поруч з таким обов’язкове відчуття легкого запаморочення й «метеликів» усередині», – написала перша леді.

Олена та Володимир Зеленські

«Коханий, з твоїм днем! Спасибі за кожну мить разом! Нехай їх буде ще нескінченно багато. Навіть якщо й різних, але обов’язково – рука в руці, з поглядами, зверненими одне до одного. Завжди з тобою, завжди на твоєму боці!» – додала вона.

View this post on Instagram

Безпечно. Затишно. Ніколи не спокійно, але завжди цікаво ☺️ ⠀ Так почуваєшся, коли поряд – справжній чоловік. Той, на кого можеш покластися в усьому. Який справді слухає і в потоці твоїх слів знайде та зрозуміє головне. В обіймах котрого виклики ззовні стають малими та нестрашними. Справжній чоловік – той, з яким до снаги, здавалося б, неможливе. А ще поруч з таким обов'язкове відчуття легкого запаморочення й «метеликів» усередині. 🥰 ⠀ Коханий, з твоїм днем! ❤️❤️❤️ ⠀ Спасибі за кожну мить разом! Нехай їх буде ще нескінченно багато. Навіть якщо й різних, але обов'язково – рука в руці, з поглядами, зверненими одне до одного. ⠀ Завжди з тобою, завжди на твоєму боці!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: