Справи сердечні: весілля Мішель Єо та нова дівчина Гаррі Стайлза
І скандальний реп колишнього Кайлі Дженнер — музиканта Тревіса Скотта.

Слідом за Барбарою Палвін весільний марафон підхопила Мішель Єо. Уже є кадри з весільної церемонії акторки та її офіційного чоловіка Жана Тодта у Женеві.

 

Пара вже двадцять років разом: 2004-го він зробив їй пропозицію, проте не цурається традицій. Погляньте, яких лебедів їм презентували у готелі Four Seasons на шану весілля. Оце так!

А от Тревіс Скотт із Кайлі Дженнер обійшлися без весільних лебедів, проте йому є що сказати про колишню. У новому треку він згадав актора Тімоті Шаламе, який нібито зараз із Кайлі. Крім актора, там іде мова і про його нову стрічку про Віллі Вонка. Як висловився Тревіс, Кайлі потрібно ще пошукати також гарячого хлопця, як він сам. Фани пишуть, що Тревіс приревнував Дженнер і, хоча й сам зраджував, її нові відносини переживає складно.

У кого усе теж не стабільно, так це у Гаррі Стайлза. Він вже, як ДіКапріо: зустрічається лишень із красунями моделями. Фани помітили не лише нову дівчину музиканта — модель Victoria’s Secret Жаклін Яблонські, — але і тату, присвячене колишній коханій — акторці Олівії Вайлд.

В Італії у компанії Яблонські та Стайлза відпочиває телеведучий Джеймс Кордон із дружиною Джулією та сестра Стайлза — Джемма.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: