Судний День. Частина 1

Судний День. Частина 1

Цього разу я хотів би написати пост українською – на знак поваги до тієї боротьби, яку продовжує вести Україна.

Третя світова війна закінчилась Глобальним Вибухом. Світ перестав існувати, і прийшов Судний День.

Милосердний Господь, відверто кажучи, планував цю велику подію на 5000 років пізніше і вже мав на думці такі варіанти, як падіння метеориту або нашестя інопланетян, але невгамовні діти на планеті Земля все зробили за Нього, тож Бог готувався особисто прийняти кожного в цей важливий день. Оглядаючи паству, що зібралася перед Ним, серед семи мільярдів душ Господь помітив якихось трьох телепнів. Вони кричали, штовхалися, крали гаманці, чубилися і лізли вперед, наче хтось кудись ще міг спішити.

"Аааа, Владімір Владіміровіч, то це ти той хлопак, що затіяв всю цю катавасію… Ну і натворив же ти за своє життя, еге ж? Чечня, Грузія, Крим. І після цього ти, нахаба, ще й до Раю лізеш?"- спитав Господь.

"Слушайте, да этот ваш Рай все равно будет моим. Я уже завоевал все, что плохо лежало, и все, что лежало хорошо, нападал на кого хотел с моей гениальной отмазкой про защиту русскоговорящих. Ты же видишь, что благодаря мне даже началась атомная война? Полноте, не зли меня. Ясное дело, в Рае тоже полно наших граждан, которых притесняют и унижают украинские ангелы, и мой долг их защитить. Поверь, лучше нам это решить полюбовно. Дело на Тебя уже у меня на столе, так что…"

"Слухай, Вова, тобі що, не вистачило знищення Землі? Можна ж було дочекатися, поки за тебе це зроблять китайці, нє? Що тепер, ти знищиш Рай?"

"Товарищ Бог, целые галактики, населенные русскими, уже голосуют на референдуме за отделение от Тебя. И я буду их защищать! Это моя обязанность – протянуть руку помощи русским, где бы они ни находились. Обычно я также прибираю к рукам их территории, но это ничтожные детали по сравнению с моей святой миссией"

"Ну, припустимо, захопиш Рай. А далі що, ненажера? "

"Ты что, никогда не слыхал о теории параллельных вселенных и бесконечности? Да это же только начало! Или Ты думаешь, что Ты один такой умный всеми управляешь? Дай пройти! Сегодня Рай, а завтра…"

"Видно, ти не допетрав, Владімір, – тут поки що командую Я. Засуджую тебе до вічного пекла. Там буде достатньо часу подумати про твої гріхи.
Вікторе, підходь, ти наступний! Пшонка, та не ти, не лізь поперед Баті в пекло!
Так, Федорович…Вііітя, ну ти не міг лишити свого батона вдома? А це ще що? Не вірю очам своїм! Ти й золотого унітаза свого припер?!"

"Ну, да, а шо такого? Мені пацани сказали, шо в Раю можна арганізавать нормальний бартер. Я, чєсна гаваря, думав ше взять пару Мерседесав і люстру за лімон євро, но ця бомба застала мене врасплох, так шо пришлось хапати те, шо було під рукою"

"Віктор, ну невже і ти віриш, що потрапиш до Раю? Ти ж такої шкоди наробив, лишив людей жебраками, понабирав до себе чортів всяких, а тепер думаєш, що будеш серед святих?”

"Так я ж прафєсор, а не хто попало! В мене і діплом є, невжно який, але ж є! Я був гасударствєнним мужем, зустрічався з президентами, а ше мені якось дало вінком по макітрі під дощем, це ж знак, ясєн пєнь! І ше розказую анікдоти смішні. Я ж сама лєгітімность! Та уже тільки за це варто взяти мене в Рай. Ну хоч на 5 мінут. Я нічого не вкраду, чесно!"

"А хлопці, що загинули на Майдані? Вони всі тут, позаду Мене, хочеш з ними познайомитись?"

"Та нє, якось неудобно, може, іншим разом, передай їм, шо я ні при чом, шо це все Америка, Європа, Росія. Я не наказував стріляти. Якби я так хотів, то стріляв би сам, а так в чому ж прикол, Боже? Ти бачив ці автомати останньої моделі? Дааа, вот ета я панімаю! Кулі проходили через щити, через каски, голови і ПАМ! застрягали в деревах. А взагалі я в Межигір’ї стріляв тіки в бомжів, шо залазили на мою територію… Так, праєхалі. Гаспадін Бог, я маю право, як і всі, зайти в Ваш Рай. Або я його викуплю за гроші, шо дав Владімір. Скільки там з мене? Я плачу налом, там внизу я лишив пару грузовичків, в бомбосховищі… А, кстаті, Вова вже зайшов?"

 "Ні, Вітя, ще ні, може, трохи пізніше. А взагалі-то, давай я тебе відправлю до нього! Повернешся до мене на співбесіду після того, як з’їси свій батон. Можеш вже починати, часу в тебе безліч.
Пшонка, давай підходь. Ну, добрий день. А чого це ти вбрався, наче римський трибун?"

"Imperator sum, non tribunus"

"Ти що, говориш зі мною по-латині?"

"Lingua Latina, nobilitatis!"

"Слухай, Пшонка, можеш балакати хоч арамейською, Мене не вразиш. Ти мужланом був, ним і лишився. Це вже не кажучи про те, що римлян Я терпіти не можу досі після того, що вони зробили з Моїм сином. Але, дивлячись на тебе в цій мантії, сандаліях і з золотим перстнем, Мені шкода навіть їх. Ти можеш Мені сказати, чим ти думав, коли замовляв собі такий образ?”

"По-перше, це підходить під мій статус прокурора. По-друге, римська туніка набагато зручніша від цих бріонівських сорочок, що так і норовили вилізти з штанів…”

“Ну от, ти ж був прокурором, чому страждали лише слабкі, а «правосуддя» було на стороні сильних і багатих? "

"А що тут такого, Господи? У вас тут хіба не так? Дивіться, я приніс із собою італійського стола Pasquini, за 50 тисяч євро, дуже пасуватиме Вашій вітальні. А ще у мене для Вас платиновий сервіз, на якому вигравіювали Ваше ім’я, Вашого Сина, а також Святого Духа, хоча я не зовсім зрозумів, хто то такий. Крім того, на Землі під ядерним попелом я сховав чорну броньовану Бентлі, о, як же Ви будете на ній розсікати по цих білих хмаринках! Справжнісінький пан!"

"Дякую за турботу, але, оскільки Я Бог і можу тебе послати, куди хочу, відправлю тебе до твоїх друзяк в наш розважальний комплекс внизу. Менеджер по роботі з клієнтами проведе тебе прямісінько до котла. Адольф, будь ласка, відведи пана Пшонку до його друзів, вони он у тому куточку серед грабіжників, адвокатів і французів. Дякую.

Так, наступний. Хто в нас там… Московський Патріарх? На нас чекає цікава розмова.."

КІНЕЦЬ ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ
(в наступній серії: Жириновсьский, Папа Римський, Берлусконі)
 

Написати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: