Сумно та небезпечно: Слава Камінська показала свого переслідувача
«Він стверджує, що в мене з ним стосунки 9 років і мій Леон – це його дитина».
Щ

е влітку співачка Слава Камінська подала заяву до правоохоронних органів щодо переслідувань незнайомого чоловіка, але, за словами артистки, жодних дій з їхнього боку не відбулося. «Чому за нашим законодавством не можна зробити якісь заходи доти, поки він нічого не зробить мені або моїм дітям? Ця людина психічно хвора й лікувався неодноразово в спеціалізованих клініках! Він їздить за мною по концертах, чатує мене і моїх дітей під будинком і що в його хворій голові, тільки йому одному відомо. Він дістає мене в соцмережах, загрожує й пише нісенітницю, яку на думку не напнути. Сьогодні, коли моя мама поверталася з Леоном з занять, цей шизофренік сидів в машині і дивом був помічений», – розповіла співачка про інцидент, що стався цього вікенду, та опублікувала фото переслідувача.

View this post on Instagram

Вот посоветуйте мне пожалуйста , как с бороться с человеком , который тебя проследует ???? Почему по нашему законодательству нельзя предпринять какие-то меры до тех пор, пока он ничего не сделает мне или моим детям . Этот человек психически болен и лечился не один раз в специализированных клиниках! Он ездит за мной по концертам , караулит меня и моих детей под домом и что в его больной голове только ему одному известно . Он достаёт меня в соцсетях, угрожает и пишет чушь , которую на голову не напялишь. Сегодня , когда моя мама возвращалась с Леоном с занятий , этот шизофреник сидел в машине и чудом был замечен. Он утверждает , что у меня с ним отношения 9 лет 🤦🏽‍♀️ и мой Леон это его ребёнок какого-то хрена 🤦🏽‍♀️🔫😂🤦🏽‍♀️😡 вроде смешно, но в то же время грустно и опасно. Таких людей нужно принудительно изолировать и лечить. Я убедительно прошу правоохранительные органы , присмотреться к моему заявлению, которое у вас с лета !

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on

«Він стверджує, що в мене з ним стосунки 9 років і мій Леон – це його дитина. Начебто смішно, але водночас сумно та небезпечно. Таких людей потрібно примусово ізолювати і лікувати», – додає Слава. 

Нагадаємо, з 2014 року Слава була у шлюбі з пластичним хірургом Едгаром Камінським, але в червні цього року пара розлучилася. Разом вони виховують сина Леонарда й дочку Лауру.

Едгар та Слава Камінські з дітьми

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: