До сліз! Красиві історії кохання в об’єктиві JS
Катя Осадча та Юрій Горбунов, Сергій та Сніжана Бабкіни, Єлизавета Юрушева та Олександр Скічко — улюблені герої та улюблені love stories.

Закоханих людей видно здалека, але нам пощастило побачити їх трохи ближче й стати свідками багатьох щасливих історій крізь об’єктив. У це найромантичніше свято згадуємо улюблені світлини та улюблених героїв. Усім кохання!

 

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Історія кохання, що народилася на знімальному майданчику. Не втомлюємося переглядати романтичні світлини зіркової пари у Інстаграмі й згадуємо їхню першу спільну сімейну фотосесію.

Ірена Карпа та Луї Требюше

Якось ми поїхали до Парижа і зустрілися з цією чарівною парою. Погуляли містом, посміялися та зробили романтичну зйомку, яку й досі згадуємо із теплом та співом Едіт Піаф в голові.

Сергій та Сніжана Бабкіни

Наша найсміливіша зйомка. І найсміливіші герої. Дякуємо подружжю Бабкіних за щирість та їхнє кохання, що справді надихає.

Єлизавета Юрушева та Олександр Скічко

Сьогодні за сімейним хештегом #скічкотики можна побачити безліч щасливих світлин подружжя та їхніх шалених пригод. Але ми радіємо, що були одними із перших, хто зняв їхню красиву love story. 

 

Сергій Созановський та Ірина Костюк

Зразковий службовий роман співзасновника FILM.UA Group і телепродюсерки вартий окремої кіноісторії. Саме тому ми обрали кіношні декорації — вийшло органічно й атмосферно.

Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук

Усі звикли бачити голову оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірину Данилевську та генерального продюсера UFW Володимира Нечипорука серйозними та стриманими, а ми побачили їх зворушливими та ніжними. Вийшло напрочуд душевно!

 

Леся Матвєєва та Валерій Созановський 

Рік тому напередодні Дня святого Валентина психологиня Леся Матвєєва та ресторатор Валерій Созановській довірили нам «задокументувати» їхню історію в найзворушливіший момент — очікування першої спільної донечки Олександри. 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: