«Терапія допомогла мені»: як Дженніфер Еністон реагує на запитання про вагітність
Найцікавіше з інтерв`ю акторки для липневого номера People.

У новому інтерв’ю для People Дженніфер Еністон, яка стала cover girl, розповіла про моменти щастя, поділилася тим, що зараз цінує у своєму житті, й навіть торкнулася теми можливого шлюбу.

Попри напружений графік, вона обожнює спостерігати за заходом сонця.

«Це мій улюблений момент дня, — каже акторка, — у ту чарівну хвилину хотілося б заморозити час».

Досягнути духовної рівноваги 52-річній Еністон допомагають медитації та йога.

Коли у Джен поцікавилися, як вона може описати своє теперішнє життя, вона почала розповідати про зйомки, друзів та улюблених собак.

«Я маю роботу, яку люблю; людей, що для мене є всім; і прекрасних собак. У мене чудове серце, і я чудова подруга. Я просто дуже щаслива та благословенна людина».

Еністон часто надокучають численними запитанями про одруження та дітей (зокрема родичі), тож, за словами зірки, саме терапія та самоконтроль допомогли їй впоратися в умовах психологічного тиску.

«Деякі видання постійно стверджують, що я вагітна, іноді кажуть, що близнюками. Скільки років знадобиться для того, щоб ігнорувати цю дурість? Я дійсно багато отримала від терапії», — зізнається Еністон.

Коли в Джен поцікавилися, чи використовує популярні серед молоді додатки для знайомств, акторка запевнила, що про це не може бути й мови: «Абсолютно ні. Я прихильниця звичайних способів знайомств».

Шлюб наразі не в пріорітеті для Джен. Вона зосереджена на «пошуку фантастичного партнера і приємних спільних веселощах».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: