«У суді ніхто не виграє — суд вирішує, кому буде гірше»: Бред Пітт, Дженніфер Еністон та інші зірки про розлучення
Самотність, смуток, розпач та інші відтінки болю.

Розлучення зірок дедалі більше привертають увагу: далися взнаки карантин і увесь їхній біль, який вони тримали в собі. Гучні образи, гіркі звинувачення, заяви адвокатів та багато іншого. А днями черговий скандальний коментар щодо колишнього дала Анджеліна Джолі.

Вона звинувачує Бреда Пітта в побутовому насильстві й налаштована рішуче. JS вирішив згадати заяви зірок про розлучення, їхні способи, як подолати страждання та наважитися на радикальний крок, коли вже неможливо врятувати стосунки.

Незабаром варто очікувати й на коментар Кім Кардаш’ян, яка саме зараз переживає розрив з Кан’є Вестом. Імовірно, це станеться у фінальному сезоні шоу KUWK.

Бред Пітт про Анджеліну Джолі

«Ми двоє намагаємося все злагодити. Я чув, як один з адвокатів сказав: «У суді ніхто не виграє — суд вирішує, кому буде гірше». Це дійсно так, ти витрачаєш цілий рік, щоб довести свою правоту. А в реальності — це лише інвестиції у ненависть одне до одного».

Дженніфер Еністон про розлучення з Бредом Піттом

«Існує багато стадій горя. Звісно, сумно, коли щось закінчується. Ці тріщини покривать тебе, в тебе наче з’являютсья відкриті рани», — поділилася Еністон після її розлуки з Бредом Піттом. «Коли ви намагаєтеся уникнути болю, це створює більший біль. Я — людина, тому так само, як іншим, мені було дуже боляче».

Дженіфер Лопес про розлучення з Марком Ентоні

«Коли мій шлюб завершився — найважче було пробачити одне одного. Я сподівалася, що усе буде інакше, але, звичайно, було легше розпалити полум’я образи, розчарування та гніву. Я розуміла, що Марк — батько моїх дітей, і це назавжди. Нам варто працювати, щоб все налагодити. І це, безумовно, найважча робота».

Ештон Катчер про розрив з Демі Мур

«Відразу після того, як я розлучився, поїхав у гори на тиждень. Я не їв, пив лише воду та чай. Забрав усі свої комп’ютери, телефон, все. Я був там сам, у тиші, без розмов. У мене був просто блокнот, ручка, вода та чай — і так цілий тиждень. Усамітнення дало мені сили розібратися в собі. Саме там я зрозумів, куди маю рухатися далі».

Гвінет Пелтроу про розрив з Крісом Мартіном

«Я увесь час намагалася робити більше, але просто не мала на це сили, не мала права», — розповіла акторка про розлуку з Крісом Мартіном. «Я відчувала, що мені не дозволяють мати свої потреби, і я увесь час повинна була доводити свою особливість, власну гідність. І я просто билася об стіну».

Гайді Клум про розлучення з Сілом

«Люди кажуть: «О Боже, як жахливо пережити розлучення». Хіба я хотіла, щоб це сталося з моєю родиною? Ні. Але всі здорові, ми продовжуємо своє життя», — розповіла супермодель.

Брайан Остін Грін про розрив з Меган Фокс

«Меган відверто зізналася мені, що вже давно не відчувала себе справжньою і хотіла би спробувати щось змінити. І я ціную це. У нас були дивовижні стосунки, ми пройшли чудовий шлях за ці 10 років разом, тож я гадаю, що вона завжди буде любити мене, як і я її. Можливо, це фінал нашої історії, а, може, й ні. Попереду ціле життя. Я гадки не маю, що буде далі».

Дженніфер Гарнер про розлучення з Беном Аффлеком

«Мені було дуже боляче, але заради дітей я не можу дозволити гніву або болю керувати мною. Мені потрібно йти вперед, далі, і намагатися робити все задля майбутнього моїх дітей».

Памела Андерсон про розлучення з Ріком Саломоном

«Це були жахливі стосунки. Я переглядаю свої фотографії з того періоду і просто шокована. Я виглядала на 20 років старшою. Знаю, що це звучить, як кліше, але щастя багато в чому пов’язане з красою. Спокій, гармонія та відсутність стресу — важливі для жінки. Пам’ятаю, як я дивився в дзеркало під час зйомок і казала: «Хто ця людина? Як я дозволила собі стати такою?» Розлучення звільнило мене».

Ніколь Кідман про шлюб з Томом Крузом

«Це важливий етап у моєму житті. Вже після розлучення були випадки, коли я думала: «Як мені самотньо, як сумно. Варто визнати, наші 10 років з Томом були складними, але й фантастичними. Бажаю йому й усім людям, які брали участь у моєму житті, добра, бо для мене дуже важливо перебувати у прощенні та любові».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: