There is no rainbow without yellow and blue: українська делегація на лондонському прайді
Зібралися і дорослі, і діти.

Добіг кінця червень — місяць прайду за права спільноти ЛГБТК+. Днями, 29 червня, UKRAINEPRIDE та CAMPAIGN FOR UKRAINE взяли участь у цьогорічному лондонському прайді. Делегація зі 100 учасників офіційно представила Україну, підкреслюючи єдність та стійкість українських ЛГБТК+ активістів, військових та патріотів, — і поділилася із JS фотозвітом.

There is no rainbow without yellow and blue (не буває веселки без жовтого та синього) — головний слоган події. Тобто поки Україна живим щитом захищає життя не лише своєї нації, а й усього західного демократичного світу, у цих країнах можливі права і свободи.

«Неможливість проведення комплексного прайду в Україні через війну підкреслює важливість міжнародної солідарності. Українці в усьому світі збираються на прайди за кордоном, щоб висвітлити виклики, які постають перед Україною. Особливо хвилююче те, що українська делегація третій рік поспіль бере участь у прайді в Лондон», — зазначила Софія Лапіна президентка ГО UKRAINEPRIDE.

«Перед обличчям постійних викликів Україна виступає як маяк надії на демократію та права людини. Беручи участь у прайді в Лондоні, наша мета залишається непохитною: продемонструвати українську єдність і рішучість до перемоги, де переважають наші цінності прав і свобод людини», — додала Олена Іващенко з CAMPAIGN FOR UKRAINE.

 

Фото: Дар’я Агафонова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: