ТОП-5 книжок із рекомендацій джетсетерів для вихідних
Улюблені книги Ірени Карпи, Анни Різатдінової, Ірини Горової, Ольги Навроцької та Діани Ставніцер.
Ч

ергові карантинні вихідні — час для серіальних посиденьок або літературних вечорів. Заваріть чай, закутайтеся в плед і проведіть вікенд, читаючи цікаві книги. А щоб ви довго не шукали, що почитати, джетсетери дали свої рекомендації.

Ірена Карпа, письменниця

 

«Падіння дому Ашерів» Едгара Аллана По

От зараз чекаю з Amazon «Падіння дому Ашерів». Було в університетській програмі, хочу перечитати на дорослу голову. А так, дуже люблю короткі оповідання і макабричні вірші.

А наша редакція рекомендує своїм читачам книгу Ірени Карпи «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете». До речі, нещодавно письменниця спільно з JS підготувала ексклюзивний гід паризькими дейтінг-локаціями. Тож не пропустіть цю екстраординарну екскурсію.

Анна Різатдінова, художня гімнастка

 

Взуття-буття» Філа Найта та «Історія Starbucks» Говарда Шульца

З останніх книг, які надихнули, були «Взуття-буття» Філа Найта про заснування всесвітньо відомої компанії Nike та «Історія Starbucks» Говарда Шульца. Читала їх якраз перед відкриттям власної Академії з художньої гімнастики. І рекомендую усім, хто також на шляху до відкриття своєї справи! Ці історії доводять, що всі успішні компанії беруть свій початок із мрії однієї звичайної, однак, дуже наполегливої людини. Попри невдачі не варто зневірюватися. Важливо завжди залишатися людиною і відповідно так само ставитися до своїх колег.

Мрію, щоб мій шлях також став для інших мотивацією. Про свою спортивну кар’єру я написала книгу «Мій роман зі спортом». Сподіваюся, що колись напишу і про відкриття «Академії Різатдінової» по всьому світу. Як рекомендують у книгах, мріяти потрібно глобально.

Ірина Горова, co-founder і CEO MOZGI GROUP, продюсер, бізнесвумен

 

З останніх прочитаних книг назву три. «48 законів влади» Роберта Гріна корисна тим, хто хоче рухатися вгору по кар’єрних сходах. «Кам’яне Обличчя, Чорне Серце» Чін-Нінг Чу — про принципи азіатської філософії в повсякденному житті. «Хто?» Ренді Стріта і Джеффа Смарта наштовхне на потрібні думки у створенні команди мрії.

Ці книги допоможуть навести фокус зараз, у цей нестабільний час, коли ми всі, як ніколи раніше, схильні до нелогічних, помилкових і фатальних рішень.

Ольга Навроцька, режисерка та письменниця

 

«Гра престолів» Джорджа Мартіна

Мої улюблені книги змінювалися разом зі мною. Але одна залишиться назавжди і це — «Гра престолів» Джорда Мартіна. Я прочитала книги до виходу серіалу і це було одне з найпотужніших вражень у моєму книжковому житті. Я фанат фентезі, але в цьому жанрі досить мало по-справжньому крутих історій, тому, прочитавши «Відьмака», «Володар кілець», «Хроніки Амбера» і все найкраще в цьому жанрі, я отримала величезний подарунок від Мартіна. Він довів, що це література високої якості, розповівши історію середньовіччя, прикрасивши її драконами і білими ходоками. І остаточно зламав стереотипи про те, що цей жанр для дітей.

Діана Ставніцер, засновниця Apartment 13, авторка і волонтерка Vintage Charity Market

 

«Моральні листи до Луцілія» Сенеки Аннея Луція

Чому саме ця книга? Тому, що вона поза часом, у ній відповіді й глибина. «Якби мені подарували мудрість, але з вимогою, щоб я її тримав при собі і не ділився, — я б від неї відмовився. Будь-яке благо нам не на радість, якщо тільки ми володіємо ним», — процитувала книгу Діана.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: