«Це наша справа!»: батько Брітні Спірс щодо жорсткого контролю над донькою
Перший коментар!
В

же понад місяць фани Брітні Спірс серйозно занепокоєні! Шанувальники співачки вважають, що зірка знаходиться під надмірним, а часом навіть жорстким контролем тирана-батька. Ба більше, на їхню думку, Брітні примусово вживає медичні препарати. 

«Це рабство», — пишуть користувачі в Твіттері й запевняють, що білявка подає сигнали про допомогу через Instagram!

2020

Найбільш занепокоєні започаткували в мережі рух #FreeBritney і вимагають «звільнити» дівчину. Підтримала цю ідею й акторка Роуз Макговен, яка запевнила, що «чутки» небезпідставні, тож Брітні варто допомогти. На думку Роуз, найголовніше — вберегти співачку від токсичного втручання батьків, які понад 20 років контролюють не лише фінанси зірки, а й її особисте життя: «Їй нарешті варто стати вільною й жити власним життям». 

Тим часом родина Спірс довго зберігала мовчання, але днями на чутки відреагувала молодша сестра зірки Джеймі Лінн та її батько Джеймс Парнелл.

Брітні Спірс із батьком, 2008

Чоловік запевнив, що це «їхня особиста сімейна справа», мовляв, фани нічого не знають і не розуміють, а усі здогадки безглузді: «Це стосується тільки нас, це наша справа. Усі ці послідовники конспірологічних історій нічого не знають. 

Вони й гадки не мають, що відбувається насправді. Тільки суд Каліфорнії може вирішувати, що краще для моєї доньки. Більше ніхто. Деякі фани нам погрожують, це обурливо! Такі шанувальники нам не потрібні».

Брітні Спірс та Джеймі Лінн, 2017

Тим часом Джеймі Лінн написала: «У вас немає жодного права робити припущення, немає жодного права говорити про здоров’я моєї сестри й про її особисте життя. Вона сильна, крута жінка, яка не знає перешкод — і це єдине, що потрібно знати».

2009

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: