«Ти — мій світ!»: подружжя Скічків святкує паперове весілля
Троянди та романтичні зізнання в Instagram.
М

инуло вже два роки відтоді, як подружжя Скічків гучно відсвяткувало весілля у гостинний Грузії. Тоді, на висоті понад 3 тисячі метрів над рівнем моря, закохані обмінялися обручками та обітницями, а вчора вони відзначали паперове весілля. Першим дружину привітав новообраний депутат і колишній телеведучий  Олександр Скічко та додав весільне фото.

Ти мій світ! Люблю тебе!

«5 років тому я зустрів дівчину свого життя, 2 роки тому ми стали офіційно чоловіком і дружиною. Здавалося б, це зовсім небагато, ці цифри ніяк не вражають оточуючих. Але за цей час у нас сталася така кількість подій, що, здається, ми були разом завжди! Ти надихаєш мене на нові вчинки! Ти підтримуєш мене у всіх починаннях! Ти мій світ! Люблю тебе!».

Ти мій коханий чоловік, мій найвірніший друг!

Своє звернення залишила й власниця Fairmont Grand Hotel Ліза Скічко-Юрушева, додавши у stories святкові троянди: «Лише два роки в офіційному шлюбі! А таке відчуття, що я тебе все життя знаю, таке відчуття, що ми з дитинства поруч! Як ти мене знаєш, ніхто мене не знає і навпаки! Висловити словами, як сильно я тебе люблю, мені теж дуже складно! Ти мій коханий чоловік, мій найвірніший друг, найближчий родич, якого я безмірно сильно люблю і дякую тобі за все!».

Вона також зізналася, що запланували з чоловіком на цей и святковий вечір. «Це побачення. Вечер сьогодні наш! Як в нас давно такого не було».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: