У Києві відбудеться ювілейна Х церемонія Best Fashion Awards
Назвуть лідерів року в національній fashion-індустрії.

19 листопада в залі Atrium київського готелю Fairmont відбудеться десята ювілейна урочиста церемонія нагородження цьогорічних переможців української професійної премії Best Fashion Awards. Започаткована у 2010 році, BFA за роки свого існування перетворилася на основний інструмент об’єктивного визначення лідерів національної fashion-індустрії. Премія надала можливість продемонструвати належну повагу впливовим діячам української моди, чий внесок у її розвиток складно переоцінити.

У кожній номінації BFA лауреати премії визначаються голосуванням групи з 33 експертів за результатами колекцій двох сезонів 2019 року. 

До складу експертної групи входять відомі fashion-журналісти, критики, байєри та лідери суспільної думки (список експертів на офіційному сайті). Об’єктивність та прозорість, збереження таємниці голосування та його легітимність підтверджена юридичною компанією «Алєксєєв, Боярчуков та партнери».

Премію Best Fashion Awards у 2019 році вручатимуть у таких номінаціях:

• Найкращий дизайнер жіночого одягу
• Найкращий дизайнер чоловічого одягу
• Найкращий дизайнер аксесуарів
• За найкращу fashion-постановку
• Відкриття року
• Прорив року.


Також вручатиметься премія за розвиток української fashion-індустрії в напрямку SUSTAINABLE fashion. Оргкомітет Best Fashion Awards започаткував цю спеціальну нагороду в 2018 році. Ініціатором вручення та партнером премії SUSTAINABLE fashion виступає компанія DHL Express, яка втілює sustainable-підходи у своєму бізнесі та активно просуває принципи sustainability. На церемонії також вручатимуть премію «Натхнення», долю якої вирішують самі дизайнери. Імена номінантів будуть оголошені 4 листопада.

Офіційними Партнерами Best Fashion Awards стали провідна флористична компанія України LoraShen, інвестиційна компанія Freedom Finance Ukraine та бренд засобів для укладання волосся TRESemmé.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: