«У нього біполярний розлад!»: Кім Кардаш’ян прокоментувала стан Кан’є Веста
Про президентські амбіції, прізвисько тещі «Кріс Чен Ин» та шокуючі пости в мережі.
М

инулого місяця Кан’є Вест заявив про те, що планує балотуватися на пост президента США, а днями провів першу зустріч із виборцями, під час якої зі сльозами на очах розповів про своє ставлення до абортів та зазначив, що його батько був проти його народження.

Як стало відомо, не бажав народження власної доньки Норт і сам мільярдер. Кан’є зізнався, що наполягав на тому, аби Кім зробила аборт. Уже після в Twitter він написав, що дружина обурена його висловлюваннями та хоче відправити його на примусове лікування. Окрім того, Кан’є назвав свою тещу Кріс Дженнер «прихильницею білої раси» та «Кріс Чен Ином». На ранок пости були видалені.

Кан’є Вест та Кріс Дженнер

Тим часом Кім зберігала мовчання, але врешті-решт прокоментувала ситуацію й наголосила, що Вест має проблеми з психічним здоров’ям. 

«Як багато хто з вас знає, у Кан’є біполярні розлади. Він добра, але дуже складна людина. Його слова не завжди співвідносяться з його намірами», — запевнила вона в Stories, натякаючи на президентські амбіції свого чоловіка та його шокуючі заяви в мережі.

Кан’є з донькою Норт

«Неймовірно важко та боляче його розуміти. Я ніколи не говорила публічно про те, як це впливає на нас, адже захищаю право на особисте життя. Проте сьогодні мені здається, що я повинна висловитися». 

Кім запевнила про наміри усе подолати та попросила в громадськості розуміння і співчуття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: