У Victoria Beckham та Cartier: перший телевиступ Меган з принцом Гаррі після «Мегзіту»
Для шоу «100 найвпливовіших людей світу за версією Time».
В

чора відбувся телезахід журналу Time на честь «100 найвпливовіших людей світу». Було оголошено заздалегідь, що в ефірі візьмуть участь й герцоги Сассекські! «Меган та Гаррі», — саме так просто, без титулів та регалій, їх анонсували в ефірі. 

Трансляція урочистостей складалася зі звернень зірок зі списку, зокрема, Сандри О, Біллі Портера, Джона Ледженда та The Weeknd.

The Weeknd на обкладинці TIME

Такж у переліку найвпливовіших засновниця руху Black Lives Matter Алісія Гарза, експерт уряду США з інфекційних захворювань Ентоні Фочі та політикиня Ангела Меркель.

Під час першого спільного офіційного телевиступу після «Мегзіту» та складнння королівських повноважень подружжя подякувало лікарям та медпрацівникам за їхню мужність у боротьбі з Covid-19 та закликало американців взяти участь у голосуванні на майбутніх президентських виборах.

«Коли ми віддаємо свій голос, наші цінності втілюються в життя і наш вибір буде почутий», — заявила Меган. Образ герцогині — вдале поєднання брендів Victoria Beckham, Alexander Wang, Manolo Blahnik та Cartier.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: