Улюблена вілла герцогів Кебриджських на приватному острові Мюстік
Відпочинок королівського рівня.
Ш

отландський барон Колін Теннант придбав острів Мюстік в далекому 1958 році, а за два роки презентував його частину принцесі Маргарет у якості весільного подарунка. Відтоді острів став улюбленим місцем відпочинку британської аристократії та членів королівської родини — невеличка площа острова (трохи більше 6 квадратних кілометрів) дозволяє відчути атмосферу абсолютної приватності, що так важлива для поважних гостей.

Королева Єлизавета II та принцеса Маргарет, 1977

Принцеса Маргарет та Колін Теннант пiд час вiдпочинку на Мюстiку, 1972

„Мюстік — це нескінченне джерело захоплення! “
Девід Боуі
Музикант

Девід Боуі

Томмі Гілфігер, Елізабет Гьорлі, Том Форд, Біл Гейтс, Кейт Мосс, Мік Джаггер, Пол МакКартні, Кароліна Еррера та Девід Боуі — зірки завжди обожнювали це фантастичне місце. Щороку Мюстік відвідує й подружжя герцогів Кембриджських.

Мік Джаггер та Джеррі Голл пiд час вiдпочинку на Мюстiку, 1987

Кейт Міддлтон та принц Вільям разом відпочивають на острові з 2007 року, а цьогоріч саме тут був знятий один із трьох офіційних портретів їхнього сина, принца Джорджа. Пам’ятне фото до дня його народження герцогиня зробила власноруч.

Герцоги Кебриджські

Відпочивало подружжя на Villa Antilles. Вілла збудована у колоніальному стилі й розташована в мальовничій бухті на півночі острова. До потреб сім’ї — 5 спалень, затишна тераса, приватний пляж та 4 працівника. Середня вартість вілли становить 30 тисяч доларів на тиждень, а у високий сезон (на зимові свята) — близько 50 тисяч.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: