«Усі питання будуть розглянуті в приватному порядку»: відповідь Єлизавети ІІ на інтерв’ю герцогів Сассекських
Тим часом Меган вже встигли підтримати Гіларі Клінтон і Джейн Псакі, яка наразі є прессекретаркою президента США.

Відверте інтерв’ю герцогів Сассекських про расизм в королівський родині, «полон» і суїцині думки Меган наробило багато галасу в ЗМІ. Маркл уже встигли підтримати Гіларі Клінтон і Джейн Псакі, яка нині обіймає посаду прессекретарки президента США.

І не дивно, адже це перша подібна розмова після «Мегзіту» і складання королівських повноважень.

Говорили багато, майже дві години, і цілком очевидно, що громадськість (аудиторія по різні сторони океану налічує майже 30 мільйонів людей) чекала на відповідь королеви.

Офіційний лист було представлено кілька годин тому, він дуже лаконічний: палац запевнив, що расові питання, які підняла Меган, не називаючи імен, «викликають неабияке занепокоєння і будуть розглянуті в приватному порядку».

Як стало відомо із заяви, «родина засмучена, дізнавшись, наскільки складними були останні кілька років для Гаррі та Меган». «Гаррі, Меган і Арчі завжди будуть улюбленими членами родини», — зазначено наприкінці.

Нагадаємо, що в інтерв’ю Меган і Гаррі дуже тепло говорили про королеву. Принц також заявив, що за останній рік спілкувався з бабусею набагато частіше, ніж до переїзду.

У Гаррі більш напружені взаємини з принцом Вільямом і батьком — принцом Чарльзом. Саме він, як впевнені в мережі, підіймав тему щодо коліру шкіри Арчі.

Якби нас підтримали, ми залишилися б у королівській родині!

А вчора під час відвідування центру Skipton House Чарльз відмовився будь-що коментувати і лише посміхнувся, почувши запитання про інтерв’ю.

Не варто забувати, що співробітники палацу звинувачують Меган у цькуванні. Друзі та ексколеги герцогині встигли висловити їй свою підтримку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: