«Меган була дуже пригнічена!»: нові подробиці справи герцогів Сассекських проти таблоїдів
Слухання тривають!
Н

аразі в суді Лондона тривають слухання у справі герцогів Сассекських проти британських таблоїдів. Відомо, що ані принц Гаррі, ані його дружина Меган вирішили не мовчати про наслідки усіх тих руйнівних статей, які викликали у (на той момент вагітної) герцогині емоціний розлад та зашкодили її ментальному здоров’ю.

Принцеса Беатріс, принцеса Євгенія, принц Гаррі, Меган Маркл, принц Чарльз

«На жаль, моя дружина стала однією із жертв британської преси, яка давно веде кампанії проти людей, не замислюючись про наслідки. Я не можу описати, наскільки це було боляче», — заявив тоді герцог, додавши, що більше не буде «мовчазним свідком її страждань».

«Я втратив свою матір, а тепер бачу, як моя дружина стає жертвою ЗМІ». У позові, поданому до Верховного суду Великобританії, стверджується, що таблоїд Associated Newspapers діяв незаконно в лютому минулого року, коли опублікував приватний лист Меган Маркл до батька.

Стало відомо, що упродовж майже 7 місяців цькування з боку ЗМІ Маркл почувалася незахищеною, адже не мала змоги давати коментарі та пояснити щось! «Вона була дуже пригнічена», — запевнили інсайдери. 

Тоді палац заборонив давати будь-які коментарі з цього приводу і обмежувався лише офіційними заявами. Найрідніші люди її чоловіка — Кейт Міддлтон та принц Вільям — також не захисти Меган публічно.

Меган Маркл та Кейт Міддлтон

Тим не менш, деякі небайдужі друзі звернулися до журналістів і захистили подругу, зокрема, на її підтримку виступив Джордж Клуні. У скрутну мить підтримали Меган і британські парламентарки: «Ми солідарні з нею і заявляємо, що не повинні паплюжити жінок в суспільному житті за допомогою преси або іншим чином».

Як стало відомо з матеріалів справи, Маркл згадала вимушений «Мегзіт» (однією з умов якого є фінансова незалежність герцогів) та підкреслила, що принцеси Євгенія та Беатріс виконують «оплачувану роботу» для королівської родини. Як повідомляють джерела, суду також стало відомо, що під час весілля Сассекських країна заробила на туризмі понад мільярд доларів.

Принцеса Беатріс та принцеса Євгенія

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: