«В України велике майбутнє»: Зоя Литвин виступила на відкритті всесвітнього форуму TED2022
І зібрала понад $2 мільйони для потреб українців.

​​У Канаді відбулося урочисте відкриття заходу TED2022. Серед почесних гостей і спікерів конференції — зокрема Ілона Маска і Біла Ґейтса — була й українка Зоя Литвин. Чуттєва промова засновниці Новопечерської школи зворушила присутніх.

«Велика честь і величезна відповідальність: виступила на відкритті всесвітнього TED2022. Як українка, як мама, як освітянка. Бо голоси українців зараз — також зброя», — написала Зоя в Instagram.

Це, напевно, перша в історії TED промова, яку підготували за 8 днів!

«За менше ніж 7 хвилин промови нам із TED вдалося зібрати понад 1,7 мільйонів доларів для України, і кошти продовжують надходити! Дякую команді та спільноті TED за цю можливість! Це, напевно, перша в історії TED промова, яку підготували за 8 днів, а не за півроку, але ж війна не чекає.

Моя головна ідея worth spreading — російський агресор думав, що занапастив наше майбутнє. Але це не так, доки наші діти продовжують навчатися, а вчителі продовжують навчати. Зараз у кожного українця свій фронт — у наших солдатів, лікарів, волонтерів, матерів і навіть у дітей та вчителів.

В України велике майбутнє, і весь світ про нього почує!

Навчаючись, наші діти та освітяни ведуть свою важливу битву за майбутнє країни. І це майбутнє не відібрати нікому — навіть «другій найбільшій армії світу».

В України велике майбутнє, і весь світ про нього почує! А поки ми на своїх фронтах робитимемо все, щоб наблизити це майбутнє. Крізь великий біль, який зараз носить у собі кожен з нас, просвічує ще більша віра у нашу перемогу».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: