Велике грецьке весілля Жаклін Кеннеді та Арістотеля Онассіса
Галерея з архівних світлин спеціально до 52-річчя з дня церемонії.
Н

априкінці 60-х життя Жаклін Кеннеді кардинально змінилося! Після вбивства чоловіка Джона Кеннеді у 1963 році та його брата Роберта у 1968-му колишня перша леді США не почувалася в безпеці в рідній Америці, ба більше, жінка була емоційно розчавлена.

Жаклін та Джон Кенніді в день вбивства, 1963

Про свій смуток, біль та розпач Жаклін розповіла в одному з рідкісних інтерв’ю. Під час бесіди вона запевнила, що її дуже турбує безпека дітей та їхнє майбутнє. «Мені стало по-справжньому страшно через приналежність моїх дітей до родини Кеннеді. Якщо вбивають Кеннеді, тоді мої діти — теж мішені».

Бути Кеннеді в Америці стало небезпечно!

1963

Аби забезпечити спокій собі та своїм дітям, 39-річна Жаклін прийняла пропозицію руки й серця від відомого грецького мільярдера Арістотеля Онассіса, якому на той момент виповнилося 62 роки. «Він врятував мене в найважчий період», — запевняла Джекі.

1968

Її друге весілля (чи «публічна зрада Джекі», як його називають в США) відбулося за місяць до п’ятої річниці вбивства Джона Кеннеді, а локацією заходу став Скорпіос, приватний острів магната в Іонічному морі. «Джон Кеннеді помер вдруге», — писали тоді журналісти, додаючи, що весілля Джекі О більше нагадує юридичну угоду, аніж щасливий союз.

Острів Скорпіос

Серед почесних гостей свята були діти Онассіса та нащадки Жаклін. Керолайн і Джон-молодший навіть взяли участь у церемонії, яка, до речі, відбулося за усіма грецькими традиціями. 

У якості весільного подарунку мільярдер презентував коханій коштовну обручку вартістю у 1,5 мільйони доларів та лаконічну сукню Valentino.

Звичайно, що це вбрання значно відрізнялося від її образу на весіллі з Кеннеді. Сукню від Ann Lowe, яка згодом стала канонічною, Жаклін вважала занадто старомодною.

Переглядаємо фото з історичного весілля!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: