«Відчуваю рішучість»: Камерон Діас готова повернутися в кіно
Відвертий діалог з Наомі Кемпбелл.
Б

ілявка Кемерон Діас, яка зіграла чимало класних ролей в кіно, нарешті готова знов повернутися до індустрії. Після тривалої перерви у 6 років вона знайшла в собі натхнення на нові проєкти, про що розповіла в інтерв’ю свої подрузі Наомі Кемпбелл. В YouTube-шоу No filter with Naomi акторка зазначила, що, «відчуває рішучість».

«Я не знімалася в кіно з 2014 року, минуло багато часу, і зараз я дійсно не проти повернутися». Також зірка запевнила, що материнство відобразиться на її грі: «Це буде вже зовсім інша гра. Я з нетерпінням чекаю цього моменту, але поспішати не варто».

Фільм «Інша жінка», 2014

Між іншим Діас із теплом згадує 90-ті, період, коли вона тільки-но починала зніматися в кіно та отримала перші промені слави. «Середина 90-х — це епоха, яка ніколи не буде існувати знову. Я неймовірно вдячна долі, що мені вдалося бути її свідком. Я щаслива, що працювала в той час, опинилася в цьому світі саме в той час і досліджувала його, коли це було зовсім інше місце. Це був справжній привілей. Як би я описала себе в трьох словах у 2008 році — працьовита, молода, трансформована; а сьогодні я зосереджена, наповнена, благословенна».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: