Відео дня: як італійський вуличний художник TVBOY створював графіті на Київщині
Який мурал вам найбільше припав до душі?

Слідом за Бенксі Україну відвідав італійський вуличний художник TVBOY. Сьогодні в інстаграмі стрітмитець поділився відео, як створював графіті на Київщині. Разом із благодійною фундацією CESVI він докладає зусиль, щоб світ не забував про криваві злочини рф проти українців.

Інстаграм TVBOY налічує 300 000 підписників, а опис профілю привертає не менше уваги, ніж роботи митця: «Ukraine Street Art Project. Every day a new mural. Kyiv, Bucha, Irpin. January 2023».

«Лише побувавши в Україні, я по-справжньому зрозумів силу та відвагу цих людей. Як данину пам’яті жертвам цієї війни я хотів залишити знак свого проходу вулицями Києва, Бучі та Ірпіня, міст, зруйнованих російськими нападами.

Послання, що є в кожному творі мистецтва, — це повідомлення про відродження та надію, бажання якнайшвидшого припинення конфлікту.

Я дякую італійській неурядовій організації CESVI за те, що вона залучила мене до цього важливого проєкту та щодня підтримує людей, які найбільше постраждали», — такі слова художник написав у крайньому дописі.

Фото: CESVI

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: