Відпустка бізнес-леді: Вікторія Тігіпко на панчакармі в Індії
Навіть у вік високих технологій древня процедура не втрачає актуальності.
Н

апрямків діяльності у бізнесвумен Вікторії Тігіпко чимало: підприємиця, громадський діяч, засновниця й керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, президент Одеського міжнародного кінофестивалю та Української кіноакадемії тощо. Але попри таку колосальну зайнятість Вікторія знаходить час і на якісний відпочинок – вочевидь з тайм-мененджментом у неї все гаразд.

Вікторія щойно повернулася з подорожі до Індії й одразу вирушила до Канну, де презентуватиме 10-річчя Одеського міжнародного кінофестивалю. 

Але встигла вона й поділитися світлинами з відпустки, яка тривала з кінця квітня й, судячи з усього, пройшла виключно гармонійно. Для відновлення Вікторія обрала древній, але наразі знову набираючий популярність у світській тусовці аюрведичний метод – панчакарму.

«Останній ривок перед 10-им ювілейним кінофестивалем: останні 7 кг і панчакарма – аюрведичний спосіб очищення тіла й свідомості в клініці Kalari Kovilakom, дуже простій, але дуже суворій. Вона розташована в священному місці Кералі, раніше тут знаходився замок махараджи, історія життя якого дуже непроста й цікава. Будучи лепрозоріком, він вилікувався саме в Кералі, прийшов схимником разом зі своєю сім’єю», – зазначає Вікторія.

«Це дивовижне місце, яке мало змінилося з тих часів. Клініка total eco bio, все вирощується на її території. Величезний старий ботанічний сад (таких дерев манго я раніше ніде не бачила). Жорстко, за парканом, в білих робах, з лікарями і персоналом не сперечаємося, підкоряємося всім правилами – панчакарма, йога 5 разів на день, 15 кілометрів ботанічним садом, секретні рецепти і трави, – змальовує вона свій графік «відпочинку». – Рекомендую всім, хто готовий працювати зі своєю свідомістю і вагою, повністю перезавантажити свій організм».

View this post on Instagram

Последний рывок перед 10-м юбилейным кинофестивалем: последние 7 кг и панчакарма – аюрведический способ очищения тела и сознания в аюрведической клинике Kalari Kovilakom, очень простой, но очень строгой. ⠀ Она находится в священном месте Керале, раньше здесь находился замок махараджи, история жизни которого очень непроста и интересна. Будучи лепрозориком, он вылечился именно в Керале, пришёл схимником вместе со своей семьёй. ⠀ Это удивительное место, которое мало изменилось с тех времен. ⠀ Клиника total eco bio, все выращивается на ее территории. Огромный старый ботанический сад (таких деревьев манго я раньше нигде не видела!). ⠀ Жестко, за забором, в белых робах, с врачами и персоналом не спорим, подчиняемся всем правилам – панчакарма, йога 5 раз в день, 15 км. по ботаническому саду, секретные рецепты и травы. ⠀ Рекомендую всем, кто готов работать со своим сознанием и весом, полностью перезагрузить свой организм. ⠀ Всем крепкого и бесконечного здоровья! Быть добру!

A post shared by Viktoriya Tigipko (@viktoriya_tigipko) on

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: