«Вона сказала oui!»: брат Кейт Міддлтон одружується
Перше фото обручки та романтичне відео на честь коханої!
Щ

е одному великому британському весіллю бути. «Oui!» відповіла 29-річна француженка Алізе Тевене Джеймсу Міддлтону на його пропозицію руки та серця. Щасливі закохані одразу ж сповістили мережу про свій новий статус, а офіційна заява та звернення пари з усіма подробицями, як з’ясувалося, будуть вже згодом.

«Вона сказала «так». Наш секрет розкритий, але ми щасливі поділитися цією новиною», — написав Джеймс в Instagram та додав фото, де добре видно обручку нареченої з величезним сапфіром.

Пара разом вже більше року, тож JS вирішив згадати їхні спільні світлини та світські івенти. І хоча брат Кейт Міддлтон веде досить приватний спосіб життя й найчастіше фотографує чотирилапих друзів, серед іншого в його Instagram є й фото Алізе. А на честь заручин Джеймс опублікував романтичне відео у сторіс.

Нагадаємо, що зовсім недавно Джеймс відверто розповідав про власну депресію. «Депресія — це лише мала частина складної головоломки, якою я є. Я з дитинства знав, що у мене сильна дислексія — літери і цифри й досі стрибають і розмиваються на сторінці переді мною, тож я все ще відчуваю труднощі в написанні навіть найпростіших слів. До того ж рік тому у мене було діагностовано синдром дефіциту уваги, тому всі примхи і недоліки мого характеру отримали пояснення».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: