Виходила заміж стільки разів, скільки хотіла: 3 шлюби Ірени Карпи у світлинах та фактах
В очікуванні виходу нової книжки письменниці згадуємо доленосних чоловіків у її житті.

У своїй новій книжці «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете», яку незабаром презентує видавництво #книголав за медійної підтримки JS, Ірена Карпа розповіла геть про всі романи у своєму житті: були у неї й брутальні гопники, і щедрі модники, і рафіновані інтелектуали, і авантюристи. Вона довго шукала своє трушне кохання, а коли його нарешті знайшла, поділилася досвідом з читачами. Фрагмент книги ви вже прочитали, а ми тим часом згадали найдоленосніші історії кохання письменниці, свідками яких ми були протягом 10 років існування JS.

Антон Фрідлянд (2008-2009)

 

фото e-motion.com.ua

«Кохання живе рік» – саме так можна було б назвати сімейне життя Ірени з її першим чоловіком, письменником та журналістом Антоном Фрідляндом, який, як тоді зізналася Карпа, «підкупив її своєю чемністю, інтелігентністю та освіченістю». Весілля пари відвідали ледь чи не всі світські герої, а зухвалий образ нареченої в сукні міні та високих чоботах став темою дня в багатьох ЗМІ. Святкували у київському ресторані Аmici Mi, де гостей розважала сама Ірена зі своїм музичним бендом та друзі подружжя: гурти «Перкалаба», «Надто сонна» та Tomato Jaws.

фото e-motion.com.ua

Протримався цей інтелігентний шлюб 365 інтелігентних днів і завершився не менш інтелігентно в 2009 році, але друзями «екси» не залишилися.

 

Норман Пол Гансен (2009-2014)

 

Розлученою жінкою Ірена була недовго – в тому ж 2009 році вона таємно вийшла заміж за американського фінансиста Нормана Пола Гансена, з яким, до речі, познайомилася в Фейсбуці. Майже інтимна церемонія відбулася в місті Сан-Франциско, але аж ніяк не у стилі диско.

Жодних гостей, продавчиня діамантів Tiffany & Co. в ролі свідка, молодята і представник штату Каліфорнія.

Словом, усе в найкращих кіношних традиціях.

У цьому шлюбі було чимало всього крутого та емоційного, зокрема, тисячі кілометрів шалених подорожей та, звісно ж, народження двох донечок – Корени та Кайі.

Але й ця історія не мала традиційного хепі-енду: в 2014 році подружжя розлучилося, тихо, без публічних заяв та спекуляцій. Наразі Норман, як і Ірена, мешкає в Парижі, бере участь у вихованні дівчаток і підтримує з екс-дружиною досить нормальні стосунки, обумовлені спільними батьківськими обов’язками.

Луї Трюбуше (з 2018-го)

 

Найкрутіша історія кохання сталася тоді, коли Ірена на неї зовсім не чекала. Двічі розлучена, з двома дітьми, дівчина переїхала до Парижа, де обійняла посаду першого секретаря з питань культури посольства України у Франції. Там на її честь влаштували вечерю, куди й завітав її теперішній чоловік Луї (справжнісінький нащадок Віктора Гюго).

На вечірці він був з дівчиною, однак це не завадило йому закохатися в Карпу.

До речі, згодом ця дівчина стала подругою Ірени, але, зрозуміло, дружба тривала недовго…

Спочатку Ірена не дуже піддавалася на залицяння наполегливого француза, але, як то кажуть, вода камінь точить. «Я дуже довго його маринувала. І врешті він змусив мене себе полюбити. Якось потроху я відкривала його для себе, і це значно краще, ніж будь-які гормональні сплески», – зазначила в одному з інтерв’ю письменниця. Луї був дуже уважним, причому й в побутовому сенсі.

Зокрема, він зібрав двоповерхове ліжко, з яким не могли впоратись навіть завзяті закарпатські заробітчани.

А згодом вивіз свою кохану в гори на Корсику, де вона «виклала йому Je t’aime шкірками від ковбаси і камінцями — на горі, на закинутій лижній станції…». До того ж, вже в Парижі, Луї «зіграв 9-й ноктюрн Шопена голяка», що остаточно підкорило серце Ірени.

Одружилися Ірена та Луї в 2018 році. Оскільки для нареченого це був весільний дебют, церемонія не могла бути занадто інтимною: привітати молодят приїхали численні друзі та родичі (загалом біля 80 людей).

Окремої уваги заслуговує вишукана сукня нареченої в білизняному стилі від українського дизайнера Івана Фролова – в ній тендітна Ірена виглядала приголомшливо і водночас ніжно.

Святкова вечірка пройшла в форматі бургундське вино + українська їжа, а локацією став лофт в Маре.

У новій книжці «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірена, зокрема, розповіла про силу візуалізації та конкретики, коли ви робите запит до Всесвіту щодо майбутнього чоловіка. Як виявилося, вона загадала Луї незадовго до його появи в її житті:

«Дай мені, боже, мужика, – казала я, сидячи в машині й розмазуючи соплі під Radiohead, – аби був із достатком, але з чесним і стабільним. Інженером щоби був, наприклад. Вмів робити те, чого не вмію я.

Дітей моїх щоби любив. А мене любив більше, ніж я його. Вірний щоби був.

Терпів, коли хтось із нас (я, діти, собака) психуємо, і вмів залагоджувати конфлікти. Років на сім за мене старший хай буде».

Сталося, як гадалося. Тож, дівчата, не стримуйте себе і мрійте конкретно! Чітко за пунктами – і буде вам щастя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: