Підтримую лікарів
Вино та натхнення: колаборація Ксенії Шнайдер та Kyiv Wine 2019
«Винний» мерч напередодні фестивалю.
Б

ренд KSENIA SCHNAIDER і найбільший фестиваль вина в Україні та Східній Європі Kyiv Wine 2019 представляють спільну колекцію фестивального мерчу, натхненну, звісно ж, вином.

Антон та Ксенія Шнайдери

«Ми вирішили присвятити колаборації вину і зробити речі в техніці «винний» тай-дай (tie-dye), – розповідає дизайнерка Ксенія Шнайдер. – Ця техніка імітує розводи від пролитого вина. Кожен виріб фарбують вручну, тому жодна річ з колаборації не повторюється. Нам хотілося, щоб цей мерч виглядав доречно не тільки на Kyiv Wine, але і в будь-якому іншому місці цього літа».

Слава та Олена Балбеки

У межах колаборації дизайнерка представила найнеобхідніші для літнього фестивалю речі – футболки зі 100% бавовни, панамки, сумки зі спеціальними відділеннями для пляшок вина і пончо-пледи з щільного деніму, пофарбовані вручну спеціальними натуральними барвниками. Наприклад, фарбування однієї футболки зайняло близько години. Додатково до колекції увійшли панамки і сумки, натхненні класичною формою пакета-маєчки, з tyvek – нетканого матеріалу, схожого на папір.

Сергій Созановський та Ірина Костюк

Цього року Kyiv Wine не лише збирає на одній локації кращих виноробів з усього світу, залучає до участі знакових шефів і гастроентузіастов, але також разом з дизайнерами Ксенією і Антоном Шнайдерами виводять на якісно новий рівень традиційне сприйняття фестивального мерчу. 

Для кампейну колаборації запросили лідерів думок – Валерія Созановського, Сергія Созановського та Ірину Костюк, Руслана Багінського, Василя Гроголя, Славу і Олену Балбеків, Риту Мурадову, команду goodwine та інших. Своїм прикладом вони демонструють, у чому круто піти на Kyiv Wine 2019.

Валерій Созановський

«Я обожнюю колаборації, тому що це обмін енергією та ідеями з людьми, яких ти вважаєш крутими, – ділиться своїми враженнями ідеолог Kyiv Wine і маркетинг-директор goodwine Маша Олійник. Мова не тільки про Ксюшу і Антона, але і всіх хлопців з їх команди. Якби ми не домовилися з ними, то швидше за все колаборації ні з ким не робили б».

Руслан Багінський та Петро Ясинський

Речі з колаборації KSENIASCHNAIDER x KYIV WINE вже можна придбати в goodwine на Мечникова, 9, а також 8 і 9 червня – безпосередньо на фестивалі.

Маргарита Мурадова

команда Good Wine

Фото: Наталiя Iванова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: