«Я йому вірю, він — мій друг»: Скарлетт Йоганссон про Вуді Алена
Активістки #MeToo, напевно, не схвалюють гучну заяву акторки в інтерв'ю Vanity Fair.
Ч

ерез звинувачення у сексуальних домаганнях 83-річний Вуді Ален наразі переживає кризу: як творчу, так і психологічну. Кінокомпанії не готові до співробітництва, а від зйомок у його стрічках відмовилися ледь чи не усі голлівудські актори, ба більше — цураються знайомства з ним. У скрутну хвилину на сторінках Vanity Fair режисера підтримала його муза Скарлетт Йоганссон.

Скарлетт Йоганссон та Вуді Ален на зйомках фільму «Сенсація»

У новому інтерв’ю акторка знову згадала резонансну історію та захистила відомого режисера. Скарлетт дала зрозуміти, що залишається його другом і працюватиме з ним у майбутньому.

Я йому вірю. Вуді — мій друг!

Що ж стосується звинувачень з боку Ділан Ферроу, доньки режисера, Скарлетт запевнила: «Він стверджує, що не винен, захищає себе, і я йому вірю. Але це моє особисте переконання. Я так відчуваю. Вуді — мій друг».

«Я не політик і я не можу брехати про те, як я до цього ставлюся, — розповідає Скарлетт. — Я не хочу редагувати власні висловлювання або стримувати власні думки. Я не можу так жити. Це просто не я. Така позиція може не подобатися оточуючим.

Я не хочу редагувати власні висловлювання або стримувати власні думки!

Бувають моменти, коли я відчуваю себе більш уразливою, адже наважилася висловити власну думку, власну правду. Вважаю, що не варто стримувати себе через можливі реакції суспільства. Вірний курс по життю є прогресом людства».

Захоплюємося відвертістю акторки та милуємося її новими світлинами для видання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: