«Я не хочу бути рабинею — я хочу народити, але мені забороняють»: скандальна промова Брітні Спірс у суді
Співачка вимагає скасування батьківської опіки.

Після 13 років так званого «ув’язнення», яке влаштував рідний батько (Джеймс), Брітні Спірс нарешті отримала змогу говорити відверто.

По відеозв’язку під час судового засідання вона понад 30 хвилин детально розповідала, що перебуває під пильним наглядом батька-опікуна, який поводиться з нею, наче з рабинею.

Я хочу змін! Я нещасна!

Зусилля фанатів Брітні, що організували рух #FreeBrithney і били на сполох, не були марними. Як і передбачалося, сповідь артистки видалася дуже скандальною та резонансною.

Cпівачка зізналася, що брехала, запевняючи всіх у своєму щасті, й тепер настав час покласти цьому край. Стало відомо, що опікуни повністю контролюють її, не дозволяють вийти заміж й позбавили виконавицю права голосу.

Я щодня плачу! Я травмована!

За словами Брітні, опікунство приносить їй більше шкоди, ніж користі. У цих умовах вона не має шансу на особисте життя.

«Я нещасна, я брехала усім, але тепер хочу змін. Не можу спати. Я травмована, щодня плачу. Увесь цей час я не зверталася до суду, адже не відчувала, що мене почують», — заявила вона.

Брітні та її коханий Сем Асгарі

Брітні наголосила, що хоче вийти заміж та народити дітей, але опікуни примусили поставити захисну спіраль, щоб уникнути можливої вагітності. Виймати її навідріз забороняють.

Деталі ізоляції зірки шокують, але і це ще не все. Коли Брітні вирушала до лікарні чи на реабілітацію, то й там відчувала тотальний контроль, психологічний тиск і не мала ніякої приватності. Окрім того, їй забороняли бачитися з дітьми, друзями, коханим, їздити на відпочинок чи подорожувати.

Брітні стверджує, що хотіла відмовитися від численних шоу та виступів в 2013-му, але її змушували давати щоденні концерти, шантажували судом, а після — підсадили на літіум. «Це сильний наркотик. Якщо довго його приймати, може розвинутися розумова неповноцінність, — каже співачка, — я постійно почувалася так, наче була п’яною, не могла ні про що поговорити».

Джастін Тімберлейк, колишній коханий співачки, вже висловився в мережі з приводу цієї ситуації, заявляючи, що ніхто не має права диктувати жінці, що саме їй робити з власним тілом. «Джессіка та я підтримуємо Брітні та шлемо їй свою любов», — написав він у Твіттері.

Підтримав артистку й теперішній бойфренд Сем Асгарі та колеги-зірки, серед яких Сара Джессіка Паркер, Мерая Кері та інші. «Ніхто не заслуговує на таке поводження. Залишайся сильною, королево! Ти варта найкращого», — написала Глої Кардаш’ян.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: