«Я не самотня!»: нова чуттєва фотосесія Моніки Беллуччі
Про пластичні операції, розлучення з Венсаном, рух #MeToo і, звичайно, кохання!
«

Так, я оголосила, що відносини закінчилися (згадує акторка розрив із художником Ніколасом Лефевром — прим. ред.), але я не сказала, що я самотня!» — зізналася акторка в новому номері паризького Madame Figaro. Згадуючи розлучення із Венсаном Касселем, Моніка Беллуччі підкреслює, що «надзвичайно страждала».

Це рішення прийняла саме я!

«Навіть, якщо це рішення прийняла саме я. Але коли ми залишаємо когось, це не означає, що ми його більше не любимо. Це означає, що більше не можна продовжувати спільне життя».

Розповіла Моніка й про свої творчі плани. Наразі вона знімається у авторській стрічці туніської режисерки Каутер Бен Ганії. Незадовго до цього акторка брала участь в зйомках австралійського фільму жахів Nekrotronic, який вийде у серпні в США: «Я роблю миттєвий вибір. Якщо, читаючи сценарій, мені це подобається — я одразу ж погоджуюсь! Коли я починала, я просто хотіла працювати. І я тоді зовсім не мріяла про велику кінематографічну подорож».

Можливо, що я наважуся на пластичну операцію. Чому б ні?!

Моніка також зізналася, що не засмучується щодо віку, адже саме він «відкриває інші ролі». Зморшки, темні кола під очима — це дозволяє демонструвати перед камерою безліч образів. Але водночас не відкидає акторка й можливий варіант хірургічного втручання: «Мій колишній співрозмовник сказав якось мені одну фразу, яка стала моїм девізом: «У кожного є свої причини». Людей, які роблять операції, я ні в якому разі не засуджую. Іноді я бачу, як професійно зроблена підтяжка обличчя, який отримано результат, і не виключено, що я також в майбутньому наважуся, чому ні?».

Жінка також може себе захистити!

Відверто висловилася Моніка й про популярний рух #MeToo, запевняючи, що її минула ця жахлива історія. «Мені пощастило, життя пощадило мене, але трапляються жахливі ситуації. Це може трапитися з кожною. Ми не повинні замикати жінок у статусі жертви, ми не повинні забувати, що жінка також може себе захистити», — запевняє акторка.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: