«Я зник, хотів бути подалі від цивілізації»: брат Кейт Міддлтон розповів про своє захворювання
Та шлях до зцілення.

У своєму інстаграмі молодший брат герцогині Кембриджської Джеймс Міддлтон розповів про свою хворобу: понад 3 роки тому йому діагностували клінічну депресію. Він також поділився інформацією про свій шлях до зцілення і те, що мотивує його жити далі й долати недугу.

«Рівно 1255 днів тому мені діагностували клінічну депресію. У той день я вперше по-справжньому зрозумів, що психічне здоров’я — невід’ємна частина нашого життя. За 10 днів я зник, посадив у машину собак і, нікому нічого не сказавши, поїхав геть від цивілізації.

Ці фото зроблено рівно за 10 днів після діагностики. Я тоді не відчував нічого: ані смутку, ані болю. Лише розпач та тривогу. Я ніколи не забуду той день, як кричав на вершині гори (наче у фільмах), як боровся з собою.

Я плавав у крижаному озері, гуляв по засніжених горах — хотів бути на природі, адже це потужний ключ до нашого психологічного й емоційного здоров’я. Природа — це наш особливий ресурс. Ще один із найкращих способів впоратися з проблемою — бджільництво.

Коли я з ними, мені здається, ніби хтось натискає кнопку вимкнення звуку і все, що мене турбує, просто зникає».

На шляху до зцілення хлопця направляє його кохана Алізе Тевене, якій в 2019-му Джеймс Міддлтон зробив пропозицію. Через карантин пара вже двічі переносила весілля і планує його зіграти влітку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: