Підтримую лікарів
Як герої JS День батька святкували
Щирі слова, теплі обійми та зворушливі світлини.
У

неділю Інстаграм-стрічка була повна зворушливих слів та світлин: герої JS вітали рідних із Днем батька. Одним із перших свого тата привітав президент України Володимир Зеленський: «‎Сьогодні День батька. Вітаю всіх батьків і, звісно, свого. Олександре Семеновичу, тату, зі святом! Ти завжди був і залишаєшся моїм головним моральним авторитетом. Будь ласка, будь здоровим, бадьорим, сповненим сил. Бережи себе і маму. Я вас люблю», – написав голова держави, оприлюднивши архівне фото з батьками.

Телеведуча Маша Єфросиніна не лише раділа увазі до цього свята, але й висказала важливу думку: «Сьогоднішнє свято для України важливе не лише з точки зору душевних фотографій, а й з усвідомлення важливої проблеми: за статистикою, український чоловік проводить зі своїми дітьми в день в середньому 4,5 хвилини… Ці дані офіційні. Якщо ваша сім’я – частина цієї статистики, то прошу, використовуйте цей день як привід поговорити з вашими чоловіками, легко, без повчань і докорів, без істерики й образ – просто ще раз нагадавши, що час летить швидко!»

View this post on Instagram

#ДеньОтца стоило придумывать хотя бы ради того, что происходит сегодня с лентой : сплошь мужчины с детьми! Как в парке или на детской площадке в воскресенье:) Не сочтите за сарказм, ведь для женщины нет ничего прекраснее, чем наблюдать за идиллией отцов и детей— и я здесь не исключение. Я, как женщина и мать! Но я, как социально активный человек, хочу сказать, что сегодняшний праздник для Украины важен не только с точки зрения душевных фотографий, а и с осознания важной проблемы: по статистике, украинский мужчина проводит со своими детьми в день в среднем 4,5 минуты…. И эти данные официальны. Если ваша семья- часть этой статистики , то прошу, используйте этот день, как повод поговорить с вашими мужчинами, легко, без назиданий и упрёков, без истерик и обид — просто ещё раз напомнив, что время летит быстрее прежнего! И возвращаться не собирается…. #папаэтоважно #всемлюбвиипонимания

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

«З Днем батька! Тато – це міцне плече, важливі слова, сказані вчасно, і просто найважливіший чоловік в житті кожної людини. Ми вітаємо всіх татусів зі святом, будьте здорові, а ми будемо робити вас щасливими!» – привітала телеведуча Катерина Осадча, опублікувавши фото чоловіка Юрія Горбунова з сином Іваном.

Джамала теж вітала: і свого батька, і чоловіка. «Так багато довіри, турботи та любові. Ви найкращі», – лаконічно зазначила співачка, оприлюднивши фото батька та чоловіка.

батько Джамали з онуком Еміром-Рахманом

чоловік Джамали Бекір Сулейманов із сином Еміром-Рахманом

«Татко, татусь, папочка, папуля»… заради цих слів готовий на все! З Днем тата!» – підписав святкову сімейну світлину телеведучий Володимир Остапчук.

«Вся моя велика любов», – підписала світлину чоловіка Ігора Кірікова з донькою Лізою дизайнерка Лілія Пустовіт. Зворушливо й вичерпно!

Привітала чоловіка, телеведучого Олександра Скічка, й власниця готелю Fairmont Єлизавета Юрушева, влаштувавши йому справжнє свято з повітряними кулями та іншими атрибутами.

«Твоєму батьківству лише 3 тижні, а ти вже найкращий тато на Землі. У тебе скільки любові й турботи. Стільки уваги та інтересу до нашої чудової Сашки. І мені, мамашці, яка вічно переживає з приводу всього, спокійніше за все на світі, коли вона в твоїх сильних руках», – зворушливо привітала чоловіка психолог та блогер JS Леся Матвєєва. До речі, не менш зворушливо про своє батьківство напередодні свята розповів і сам ресторатор Валерій Созановський у спецпроекті JS.

Телеведучий Анатолій Анатоліч святкував та вітав своїх шанувальників із лимонадом та в обіймах улюблених дочок.

Роберт Кеніг теж святкував – у колі дітей та улюбленої дружини Тетяни. 

  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: