Єлизавета Скічко-Юрушева, Іван Фролов та Алла Григор’єва: вихідні джетсетерів
Збирали гриби та насолоджувалися осінніми барвами.
Ц

ими вихідними увесь світ спостерігав за запеклим боєм Олександра Усика і британського боксера Дерека Чісори, в якому наш спортсмен одержав заслужену перемогу. Щиро тішимося та вітаємо талановитого боксера. Після феєричного бою суперники навіть перекусили у компанії один одного.

Настя Каменських із коханим Потапом встигли і Гелловін за усіма правилами відсвяткувати, і гриби позбирати.

Ходити по гриби любить і Марія Дідковська з родиною, які наразі відпочивають на заході Україні. Не трюфелі, звісно, але також дуже непогано.

Діана Ставніцер з родиною також не оминули грибний сезон.

Зоя Литвин, що днями розповіла про власний досвід боротьби із коронавірусом при надії, поділилася літературою, яку наразі читає.

«Якщо я не знаю, що саме прочитати, то обираю книжки через міжнародні рейтинги. І мій фаворит — не Пуліцер і не Букер, а французька Гонкурівська премія.

Вона є для дорослих зрілих письменників, а є «Гонкурівська премія ліцеїстів» — для тих, кому до 30 років. Я її ніжно люблю за молодий свіжий погляд. Зараз читаю їх номінанта Жоеля Діккера. Потягнуло на якісні глибокі детективи, і вони йому чудово вдаються. А ще суперсила автора — реалістично передавати емоції. Якщо ви любите загадки, — «Вся правда про справу Гаррі Квеберта» вам сподобається. А я зараз читаю третю книгу Діккера — «Книга Балтиморів». Детективу в ній менше, аніж драми, психологізму і пошуків себе. Ідеальне чтиво для осені».

Іван Фролов наразі подорожує США і чудово проводить час у Лос-Анджелесі. Вже встиг відзняти дещо цікаве для улюбленого бренда, а також неабияк розважитися.

Єлизавета Скічко-Юрушева не припиняє зізнаватися в коханні чоловікові.

Алла Григор’єва завітала на ферму, де залюбки познайомилася із кількома місцевими тваринами. «Моя учениця, майбутня модель», — жартома охарактеризувала одну із кіз дівчина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: