«Єви і Адами»: подружжя Бабкіних у новому відео
Давно ми не бачили танців у виконанні зіркової пари.
С

ьогодні Сергій Бабкін презентував відео на сингл «Єви і Адами». 40 м² картин, 4 дні підготовки і 24 безперервні години зйомок: так у декількох цифрах можна описати цю роботу. Емоційна складова тут теж вражаюча: танці, яких ми давно не бачили у виконанні зіркової пари, скандали, весілля і погляди, що заворожують. Ексклюзивно для JS подружжя розповіло про новий кліп.

Сніжана: Нас дуже вразили декорації на знімальному майданчику! Вони, наче мої сни, були такі ж неймовірно кольорові й з легкою ноткою божевілля.

Сергій: Так, це була просто фантастика. Вони виявилися набагато яскравішими, ніж я собі уявляв. Я застав також момент, коли художники завершували останні приготування, й взяв участь у створенні деяких елементів декорацій, а саме – гітари! 

Взагалі я обожнюю малювати, робити щось власними руками, розфарбовувати, тому я з великим задоволенням долучився до процесу. Це було кайфово! Художники змогли створити фантастичний світ, у мене було реальне відчуття, ніби я зараз всередині картини. Навіть наші костюми допомагали нам відчувати себе фарбою, ми доповнювали цю картину, без нас вона була б пустою і неживою.

Сніжана: А найскладнішим було те, що у нас катастрофічно не вистачало часу. Так само, як у житті. Коли ми будемо йти, нам не вистачить часу завершити всі свої земні справи.

Сергій: Складно було виходити на майданчик бадьорими і з ясними очима, коли на ми працювали вже понад 12 годин. Зйомки тривали добу з короткими перервами на оновлення гриму. Бути свіжими в кадрі – енергійними, веселими, рухливими – було непросто, але, заходячи у ці декорації, ти відразу забував про будь-яку втому і просто працював, насолоджувався моментом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: