З Днем незалежності, Україно: привітання від президента Володимира Зеленського, Маші Єфросиніної та Святослава Вакарчука
Святкуємо усією країною!
С

ьогодні Україна святкує 29-ту річницю незалежності. Цей рік видався вкрай непростим, але ми вистояли, навчилися бути іще більш свідомими та відповідальними, навчилися подавати руку допомоги у надскладні хвилини та продовжуємо щиро радіти спільним перемогам і досягненням. Вітаємо нашу країну зі святом, бажаємо миру та процвітання!

Серед перших українців привітав президент Володимир Зеленський, справедливо відзначивши, що наша країна є такою, якою її робить кожен із нас!

До вітань приєдналася перша леді Олена Зеленська та поділилася приємним сюрпризом з нагоди свята: «Символічний подарунок із Азербайджану до найзнаменнішого для всіх українців дня – Дня незалежності України: відтепер Азербайджанський національний музей килима «говорить» українською!».

«Незалежність і воля завойовуються в боротьбі. Ціною єднання і зусиль багатьох людей. Ціною втрат і перемог. Українці довели, що здатні боротися і перемагати! І ми все подолаємо! Бо любимо свою країну, змінюємо її, робимо успішною європейською державою», — відзначив мер Києва Віталій Кличко.

«На твою долю випало багато випробувань, але ми всі віримо в найкраще», — відмітила Катерина Осадча.

Святослав Вакарчук у привітальному слові зазначив, що любить Україну як маму, як доньку, як сестру.

«З Днем незалежності, моя Україно! Сил тобі і нам разом з тобою», — ділиться вітаннями Маша Єфросиніна.

«Для нас наша країна найкраща! У нас вже є найкращі дівчата, найкраща їжа, залишилися тільки найкращі дороги і найкраще життя», — відмітив Потап.

«Зі святом, Україно! Ти неповторна! Така красива, талановита, квітуча і така сильна! Я люблю тебе, моя Україно, з днем народження», — вітає Настя Каменських.

Джамала зізналася, що День незалежності України її улюблене свято, а також побажала усім миру та любові.

«Я живу в найкрутішій країні світу! Зі святом, друзі! З Днем незалежності», — відмітила солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька.

«Я пишаюся красою нашої країни і, особливо, мужністю свого народу! Головне, чого нам всім хочеться побажати, — це непохитної віри і оптимізму. Пам’ятайте, що за чорними смугами завжди йдуть білі, а завзятість завжди винагороджується», — відзначила Лілія Подкопаєва.

«Неймовірна гордість, коли ти стоїш на п’єдесталі й підіймається рідний прапор та грає дивовижний гімн. Я хочу бачити Україну спортивною, аби кожна дитина займалася певним видом спорту, аби українські спортсмени були в топі, аби у нас пішов активний розвиток спортивної діяльності, як початкової, так і професійної. Я хочу бачити тебе такою, Україно! З Днем незалежності», — ділиться емоціями Анна Різатдінова.

Рестораторка, а також засновниця Classic Picnic Марія Дідковська також приєдналася до вітань: «Незалежність для мене — це, перш за все, свобода думки і дій, можливість бачити світ широко, можливість ділитися цінностями та ідеями, можливість бути собою! Я щаслива, що у нас є така можливість».

Вітає із Днем незалежності і дизайнерка Світлана Бевза та ділиться колоритною світлиною у колі сім’ї.

«З днем народження, Україно! Ти мій дім, ти частина мене. Незважаючи на те що я виросла в Австрії, я зробила свідомий вибір повернутися і жити тут. Усе тому, що я шалено люблю Україну. Тут я завжди почуваюся вдома. Це країна, яка дала мені щастя і любов», — відзначила Єлизавета Юрушева.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: