Із Нью-Йорка до Мілана і Парижа: благодійний voyage Івана Фролова
А також про партнерство із Swarovski.


З початку вересня Іван Фролов уже відвідав Нью-Йорк і Лос-Анджелес, а тепер прибув до Лондона, де перевіряє виробництво зразків. «Вересень — це високий сезон для багатьох подій у сфері мистецтва. Цей вересень дуже важливий. Нам потрібні замовлення від покупців для забезпечення існування всієї нашої команди та життя нашого бренду. Вони — моє найбільше натхнення цього сезону.

Моє натхнення не пов’язано ні з модою, ні зі світом мистецтва, ні з кінематографом, ні з книгами, ні з художниками, ні з картинами. Моя команда — моє єдине джерело натхнення в цьому сезоні. Психологічно зараз дуже складно створювати щось прекрасне», — запевнив Іван Фролов і заявив, що має дві благодійні ініціативи.

«Ми тут, щоб підтримати економіку нашої країни та показати наш бренд якнайкраще. Усе наше виробництво досі в Києві», — сказав він, додавши, що вся його команда, за винятком двох співробітників, які поїхали з ним, перебуває в Україні.

Фролов також відвідає Мілан і Париж, а тим часом відомо, що FROLOV — перший український бренд, що став партнером Swarovski. LOVE HURTS Spring 2023 — перша колекція, у якій дизайнер використовує виключно кристали бренду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: