Закохані Яніна Соколова та Валерій Харчишин у відео «Сьомий день»
Новий кліп гурту «Друга Ріка» з хештегом #ВартоЖити.
Г

урт «Друга Ріка» презентував новий кліп, де Яніна Соколова та Валерій Харчишин зіграли закоханих. Режисеркою відео на пісню «Сьомий день» стала Анна Бурячкова, якій належить авторство ще двох відеоробіт гурту – «Ти є я» і «Секрет».

«Сьомий день» — пісня з сьомого студійного альбому «Піраміда». Трек став гімном до великого мультимедійного проекту відомої української телеведучої, журналістки і акторки Яніни Соколової «Я, Ніна». 

Його мета — змінити ставлення суспільства до онкохворих та порушити чимало важливих питань: закон про доступ до медичного канабісу, паліативну допомогу, розвиток мережі служб паліативної допомоги (вдома, у відділеннях, хоспісах), профілактичні дослідження тощо.

«Якщо вірити статистиці, щороку близько 140 тисячам українців діагностують рак. Тому не дивно, що так чи інакше ця хвороба зачіпає майже кожну четверту родину в Україні. На жаль, я знаю, як важко буває людині прийняти такий діагноз та знайти у собі сили для подальшої боротьби. Проте у мене є й інші приклади — це моя подруга Яніна Соколова, яка навіть у найтемніші часи не втрачала надії та жаги до життя. Я буду щасливий, якщо наш новий кліп допоможе комусь пережити страшну мить і подарує надію на щастя, попри що б не сталося», – зазначає фронтмен гурту Валерій Харчишин.

«Сьомий день» – це сповідь і заклик. Це історія двох героїв, які знайшли те, заради чого варто жити кожен день, як останній, що б не сталося у вашому житті. Ми хочемо спонукати людей любити і нічого не боятися. Ми не знаємо, що буде завтра, але точно знаємо, як можна зробити щасливими одне одного сьогодні. Ідея зняти спільний кліп належить Валерію. Ми близькі друзі, тому я одразу погодилася. А режисерка Анна Бурячкова реалізувала. Впевнена, що після перегляду цього відео українці хоч на хвилину задумаються і змінять своє життя», – розповідає Яніна Соколова, яка подолала рак.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: